Підполковник Микола Грицайчук і нардеп Олег Ляшко на передовій

Це фото – з Інтернету. І під рубрикою «Наші герої» в районній газеті «Прапор перемоги» за 25 липня 2014 року було вміщено не тому, що на ньому – відомий політик, який, до речі, під час недавніх виборів у Радивилівському районі на Рівненщині був у числі призерів президентської гонки.Микола Грицайчук, Олег Ляшко, народний депутат

Цього разу в своєму блозі на facebook Олег Ляшко описав теплу зустріч з підполковником Грицайчуком. “Поряд зі Слов’янськом до мене підійшов підполковник Микола Грицайчук і в знак взаємної поваги і бойового братерства ми з ним обмінялися бронежилетами. Микола – начальник автомобільної служби 80-ї бригади ВДВ (Львів). Сподіваюсь зустрітися з ним у мирний час і підняти чарку за Перемогу над окупантами. Слава Україні!” – написав він.

Від редакції газети «Прапор перемоги» було додано: Микола Васильович Грицайчук – уродженець села Михайлівка Радивилівського району, син колишнього журналіста радивилівської газети Василя Миколайовича Грицайчука, на жаль, уже покійного. Редакція висловила подяку мамі Миколи Васильовича, пані Любі, за сина-героя. І додала: нехай збудуться сподівання шановного нардепа. Героям слава!

Батько Миколи Грицайчука – колишній працівник газети “Прапор перемоги” Василь Миколайович Грицайчук (20 серпня 1945, Михайлівка, Радивилівського району на Рівненщині — †10 квітня 2008, Михайлівка) — фотохудожник, фотограф, журналіст.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Олег сказав:

    Сьогодні підполковник Микола Грицайчук після поранення в Луганську і після проведеної операції в польових умовах хворий на гепатит С. Терміново потрібні ліки Пегінтрон 150 і Робитал( капсули ) . Коштів на це він не має!!!
    Може замість чарки О.Ляшко купить йому ліки ?!!
    тел підполковника 096 2157687 (для тих хто сумнівається)

    http://www.radyvyliv.info/pidpolkovnik-mikola-gricajchuk-i-nardep-oleg-lyashko-na-peredovij.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.