Пішохідна доріжка від Радивилова до приміського села

Міський мікрорайон Цибухів – одна з тих локацій, де тепер Радивилівською міською радою повномасштабно реалізовується ще один важливий інфраструктурний об’єкт.  Уздовж автотраси по вулиці Почаївській, майже до села Немирівки, за кошти з міського бюджету прокладають пішохідну смугу.

За цим маршрутом щодня курсують сотні автівок, а в напрямку залізничної станції Радивилів спостерігається не менш щільний потік громадян.  Облаштування тротуару на цьому відрізку дороги, яка після проведеного ремонту, без сумніву, тільки збільшить інтенсивність автотрафіку, входить у комплекс заходів з благоустрою та безпеки пішоходів, запланованих цьогоріч міською радою. Кошторисна вартість зазначеного об’єкта становить 1 300 000 гривень,  загальна протяжність пішохідної смуги складатиме 1044 метри, її  ширина  – 1,5 метра.

Капітальний ремонт тротуару по вулиці Почаївській стартував ще у вересні, зазначають у міській раді. Орієнтовно у жовтні завершаться роботи, тоді об’єкт  буде прийнято  в експлуатацію.

Починаючи від залізничного переїзду і аж до крайнього будинку приватного житлового сектору на Почаївській, ремонтники вже закладають контури під майбутній тротуар. На розчищену смугу вздовж дороги вивезено щебінь та бордюри. Підрядні роботи виконують працівники ПП «ГАРАНТ-БУД».  За остаточним узгодженням, пішохідний тротуар буде покритий асфальтобетоном. До речі, цю смугу руху належним чином оцінять і велосипедисти.

(З сайту ОТГ).

Радивилів, міська рада

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.