Питання про відставку голови Радивилівської райдержадміністрації вирішила партія

Насамперед хочу подякувати виданню «Радивилів.info» за опублікування моєї статті «Чи буде звільнений голова Радивилівської райдержадміністрації?». Подобається це комусь чи ні, але влада має бути відкритою для обговорення і критики. Тим паче, що саме з гострої критики своїх попередників у місцевій владі і починали ті, хто невдовзі прийшли їм на зміну і, абсолютно впевнені у власних здібностях, зайняли керівні крісла. Однак життя показало, що ні безкомпромісною критикою, ні штурмами адміністрацій, ні своїм короткочасним перебуванням у владі новочасні революціонери додаткових «балів» не здобули. Мало того, і ВО «Свобода», і ВО «Батьківщина» відчутно втратили число своїх прихильників у Радивилівському районі і на території всього виборчого округу №154.

Власне кажучи, ще в часи мітингів у центрі Радивилова, гучно поіменованих «народними віче», багато хто висловлював сумнів: а чи думка учасників порівняно нечисельних віче відповідає думкам і сподіванням усіх жителів Радивилівського району? Не дали ефекту й спроби нових самозваних виразників наших інтересів зганьбити громадські організації, а також ту більшу частину депутатського корпусу районної і міської рад, яка, будучи наділеною законними повноваженнями говорити від імені виборців, не підтримала позицію радикалів…

Моя стаття «Чи буде звільнений голова Радивилівської райдержадміністрації?», на мій погляд, відображала реалії політичного життя. Нікого не ображаючи, я підводив до думки, що об’єктивно перебування В.Кондика на посаді голови РДА завершується.

Відгуки з’явилися різні. Можливо, хтось не звернув на них уваги, тому наведу ці відгуки тут (з дотриманням особливостей написання):

Софія:

То які конкретно претензії до Кондика? Про що ця стаття взагалі?! Шановний автор, в такому тоні і без вагомих аргументів даний матеріал читати було м’яко кажучи неприємно. Не пишіть більше. Вам то не до лиця.

І досить вже “господарників-януковичів”, нагосподарювали за двадцять літ, ще двадцять літ вигрібати будемо після них ці стайні.

Оксана:

як на мене, і на думку багатьох людей, Кондик довів і доводить, що він прекрасний керівник, а те що молодий -нічого, краще б допомогли б мудрою порадою… хоча, вже накерувалися і ми бачимо до чого попередники яника

Макс:

я не прочитав що його є за що звільняти, просто записався не в ту партію

Віктор:

“То які конкретно претензії до Кондика?”

А які претензії були до його попередника особисто? У нас так буває – може подякують а все рівно виженут

Іван з Гнильче:

Що бідолаха може зробити як він підконтрольний. ГАНЬБА!

Володимир:

“З метою надання допомоги громадянам, які опинилися в скрутному матеріальному становищі при голові Радивилівської райдержадміністрації Володимиру Кондику” – так написав сайт адміністрації. Смішніше не придумати, страшне перо не в гусака.

admin коментує:

Відгуки, в яких містилися образи, наклепи і ненормативна лексика, не потрапили в коментарі загального ознайомлення і були видалені – відповідно до ПРАВИЛ САЙТУ

Останній у цьому розділі коментар мій, Сергія Мирончука:

Міністри – члени Всеукраїнського об’єднання “Свобода” склали свої повноваження в уряді. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив віце-прем’єр-міністр Олександр Сич під час спільного брифінгу з міністром екології Андрієм Мохником та міністром аграрної політики Ігорем Швайкою.

“Я уповноважений від імені ВО “Свобода” оголосити заяву про складення повноважень членів уряду та голів державних адміністрацій. ВО “Свобода” заявляє про складення повноважень націоналістами – членами Кабінету міністрів, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції”, – заявив Сич.

Так що мій прогноз виявився правильним! Дякую виданню “Радивилів.info” за опублікування моєї статті.

Ось такі були коментарі.

І така правда життєвих обставин: долю представників «Свободи» в органах влади вирішила партія. Треба віддати належне її керівництву, воно реалістично оцінило ситуацію, взяло до уваги ту низку звільнень голів державних адміністрацій, які вже проведені Президентом України П.Порошенком. І справді, не чекати ж до останнього…

У своїй статті я написав про свободівців: «…вони взяли на себе відповідальність, вони розуміли, на що йшли…»

Схожу думку висловив і Олександр Сич, підкресливши, що “після перемоги Революції гідності ми, як учасники коаліції проти режиму Януковича, взяли на себе відповідальність за долю України, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади”.

Питання відставки свободівців розглядатиме Президент. “Ми не беремо участі у формуванні коаліції”, – пояснив Сич, додавши, що міністри від «Свободи» виконуватимуть свої обов’язки, поки не призначать нових міністрів. Крім членів Кабміну, у відставку подають губернатори і голови райдержадміністрацій від ВО «Свобода». Від «Свободи» на Рівненщині – зокрема, і голова ОДА С.Рибачок та голова Радивилівської РДА В.Кондик.


Сергій Мирончук. (З пошти «Радивилів.info»).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.