Почалося зовнішнє незалежне оцінювання

У четвер, 5 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. На Рівненщині ЗНО складають понад 10 тисяч абітурієнтів. Першим випробуванням для них стало тестування з української мови та літератури.

Тестування з української мови та літератури абітурієнти, починаючи з 11 години, складають у Рівному та майже в усіх районних центрах Рівненської області, в тому числі в місті Радивилів. Усього в області функціонують 47 пунктів тестування.

Радивилів, НВК, школа-ліцейСеред них – Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 – ліцей” імені П.Стрижака.

Допуск учасників до пунктів тестування відбувається за наявності таких документів: сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається. Учасникам і надалі бажано мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.