Поетична зустріч у бібліотеці Радивилова

У читальному залі Радивилівської центральної районної біблотеки 29 листопада відбулася чергова літературна зустріч – цього разу співрозмовницею шанувальників поезії стала радивилівська учасниця художньої самодіяльності Надія Вечорко, яка пише вірші і виконує пісні на власні слова у ветеранському клубі «Затишок». Її пісні співають і інші учасники цього творчого колективу.

Розмову з гостею вела бібліотекар Лариса Рукінова. Відповідаючи на запитання, пані Надія ділилася думками про те, що надихає її на написання віршів, якій тематиці віддає перевагу, читала твори про своїх батьків, синів, про Україну і її долю, про війну на сході України і про свої почуття та переживання. Чимало з цих творів увійшли до збірки «Я нічого в долі не просила…» А ще звучали пісні на слова Надії Вечорко в її виконанні та виконанні її колег з ветеранського клубу.

Учасники зустрічі бажали пані Надії нових творчих успіхів, виступив і її колишній вчитель у Рудня-Почаївській школі Юрій Арламовський.

Радивилів, бібліотека, поезія poezija_Vechorko-2 poezija_Vechorko-2a poezija_Vechorko-3 poezija_Vechorko-4 poezija_Vechorko-5

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.