Поки один поїхав у Радивилів, другий прийшов на його місце…

Поки один голова Рівненської облради, Олександр Корнійчук, поїхав з робочою поїздкою до Радивилова, до його кабінету прийшов інший – Володимир Ковальчук, якого вчора суд поновив на посаді.
Проте до кабінету пан Ковальчук не потрапив, адже Олександр Корнійчук забрав ключі з собою.

А почалося все з того, що вчора Рівненський окружний адміністративний суд визнав незаконним звільнення Володимира Ковальчука з посади голови Рівненської обласної ради. У центрі позову були події, які відбулись у облраді на початку березня. Тоді депутати запропонували Володимиру Ковальчуку поставити на порядок денний питання про його відставку. У відповідь він оголосив перерву і покинув сесійну залу. Замість нього сесію взявся проводити перший заступник. Уже через годину, за відсутності Ковальчука, шляхом таємного голосування, депутати обрали нового очільника облради — представника президентської партії Олександра Корнійчука.

вибори, перегони, спортНині ж, посмикавши за ручку дверей, Володимир Ковальчук заявив журналістам:

— Ми вважаємо, що потрібно виконувати рішення суду, а те, що вони кудись подають за роз’ясненням, в апеляцію — це їхнє встановлене законом право. Нехай подають, оскаржують. Але вони мають дати безперешкодний доступ за рішенням суду й за тепер уже незаконним рішенням обласної ради про моє звільнення. Коли я отримав офіційно підписане рішення облради про моє звільнення, я залишив свій кабінет, тому і пан Корнійчук, який вчора обіцяв дати мені безперешкодний доступ. Я поступив як мужик, а він не як мужик поступає. Дай ключі від кабінету і їдь хоч в Радивилів, хоч в Львів, хоч куди, а рішення суду оскаржуй в законному порядку, — говорить Володимир Ковальчук.

У приймальні голови підтвердили, що Олександр Корнійчук і справді перебуває в Радивилові й поспілкуватися з ним наразі не вдалося.

За повідомленням сайту: http://hromadskeradio.org/2016/04/12/u-rivnomu-poky-odyn-golova-oblrady-poyihav-v-yogo-kabinet-pryyshov-inshyy.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.