Полеглих з Рівненщини вшанували на Донеччині

Матері та родичі загиблих з Рокитнівського та Радивилівського районів відвідали Донеччину, аби вшанувати пам’ять загиблих під Волновахою. Разом з ними поїхав очільник Рокитнівської РДА Микола Кушнір, повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, п’ять років тому, 22 травня, на місце тимчасової дислокації бригади, що знаходилась між селищами Ольгінка та Володимирівка, напали терористи.

У результаті нерівного двобою були розстріляні 18 військовослужбовців 51-ї ОМБР. Двоє з них були з Рокитнівщини – Віталій Маринич та Леонід Озеранчук та з Радивилівщини – Андрій Нечипорук.

Нечипорук Андрій Дмитрович (1980 – 2014), військовослужбовець, загинув 22 травня 2014 року на блокпосту 51-ї механізованої Володимир-Волинської бригади на території Донецької області. Похований у селі Рідків Радивилівського району. 4 червня 2015 року нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

З нагоди 5-х роковин загибелі учасника АТО Андрія Нечипорука 22 травня вшанували його пам’ять у селі Рідкові і поклали квіти до могили… Слава Героям України! У вшануванні взяли участь народний депутат України О.Дехтярчук і голова Радивилівської райдержадміністрації О.Ващук. (Фото з сайту РДА).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.