Політаймо над Радивилівщиною! Захоплюючі фото

Нещодавно в соціальних мережах заявила про себе організація «Видиво», яка пропонує поглянути на Радивилів і Радивилівщину з висоти пташиного польоту. Для зйомок використовується квадрокоптер – літальний апарат з чотирма несучими гвинтами, які крутяться діагонально у протилежних напрямках, на такий апарат вищого рівня монтується відеокамера, що, як і сам пристрій, піддається керуванню з землі (але тільки на певній, порівняно незначній відстані). Керування можливе з різних операційних систем, у тому числі з Android-пристроїв.

Як працює такий квадрокоптер у Радивилові, багато хто міг бачити в День молоді. Літаюча камера, при вмілому керуванні нею, легко змінює напрямок руху, «зависає» над місцем зйомки. Одна з «найкрутіших» моделей, наприклад, забезпечена гіроскопом з 3-ма осями, відеопередавачем, власною камерою з матрицею в 14 мегапікселів, дає змогу перемикати зйомку на 110/85 градусів, знімати відео з якістю Full HD і робити високоякісні фотознімки у форматах JPEG та RAW.  Радіус дії такої моделі – до 800 метрів.

З якою моделлю квадрокоптера працює організація «Видиво», наразі не заявлено. Але знімки, виставлені нею в соціальних мережах, безумовно, заслуговують на увагу. Пропонуємо кілька таких знімків.

Радивилів, ставСтавок біля колишнього Радивилівського фурнітурного заводу.

РадивилівРадивилів. Парк імені Т.Шевченка.

Радивилів, став МолодіжнийРадивилів. Став Молодіжний.

Радивилівщина, Бугаївка, СлонівкаДорога від Бугаївки на Сестрятин.

Адреси «Видива»:

Instagram: https://instagram.com/vydyvo

Facebook: https://www.facebook.com/vydyvopro

вКонтакте: https://vk.com/vydyvopro

Слід зауважити, що першим на Радивилівщині освоював техніку зйомки з літального апарата Олександр Курсик: http://www.radyvyliv.info/politati-ptaxom-nad-radivilovom…

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Липень 23, 2015

    […] «Політаймо над Радивилівщиною! Захоплюючі фото» – так називалася публікація в Радивилів.info  на початку липня про появу в соціальних мережах надзвичайно цікавих фоторобіт організації “Видиво», в якій працюють київські режисери, радивилівці Арсеній Бортник, Тарас Підгірняк та інші ентузіасти. Вони продовжують дивувати своїми новими фото- і відеороботами, знятими з допомогою літаючої фотовідеокамери. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.