Політати птахом над Радивиловом! Унікальні фото журналіста телеканалу “1+1”
Прагнення поглянути на своє місце проживання, на навколишню природу з висоти спонукало людину створити літальні апарати. І хоч про те, який вигляд має Радивилів з висоти пташиного польоту, ми вже маємо певне уявлення – в Інтернеті і в пресі друкувалися знімки Володимира Ящука, зроблені з комбікормового заводу і з елеватора комбінату хлібопродуктів, однак піднятися ще вище, до самого неба, – природна жага зацікавленої людини. Можна, звісно, скористатися пасажирськими літаками – донедавна такі регулярно літали в небі над Радивиловом – з аеропорту Луцька в напрямку півдня України і назад. Проте це вельми клопітно, до того ж заради розваги – задорого. А карти Вікіпедії пропонують суттєве наближення до поверхні землі (тобто збільшення) лише для великих міст, до таких Радивилову ніколи не дорости.
От і залишається чекати, що комусь за збігом обставин випаде на невеликій висоті пролетіти над Радивиловом, тримаючи напоготові фотоапарат. Щоб і нам потім показати, якими постали перед очима наше місто і його околиці. Окремі знімки Радивилова з висоти з’являлися в ЗМІ завдяки бродівським вертолітникам, а ще – уродженцеві Радивилова, авіаційному спеціалісту Сергієві Никифорову. Сьогоднішня добірка – це фото журналіста Олександра Курсика, який свого часу закінчив Радивилівський загальноосвітній ліцей, а нині працює кореспондентом на відомому українському телеканалі «1+1». Він дозволив помістити свої знімки у виданні «Радивилів.info».
Фото можна збільшувати натисканням на них вказівником і «гортати» альбом повторним натисканням на знімок. Але для кращого розуміння світлин деякі з них прокоментуємо.
Центральна частина Радивилова. Можна звернути увагу, що на колишньому приміщенні костелу, який нині використовується як православний храм, ще немає купола дзвіниці, тобто знімки були зроблені кілька років тому.
А це – вигляд Радивилова з півдня, зі сторони Немирівки. Зліва видно стави – Лев’ятинський (він ближче) і Молодіжний.
По-іншому виглядає став Молодіжний зі сторони села Опарипси. Сільська вулиця, перетнувши шлях, що з Бродів веде в Радивилів, упирається в гай біля дитячого оздоровчого табору «Веселка» – на знімку видно його корпус їдальні.
Комбінат хлібопродуктів згори зовсім не справляє враження настільки великої будівлі, якою ми знаємо її за своїми «заземленими» сприйняттями.
Фотограф не міг оминути увагою знайомої йому в шкільні роки будівлі загальноосвітнього ліцею (тепер уже колишнього).
А на цьому фото – район автобусної станції, у правому верхньому кутку видно сквер біля меморіалу Слави.
Зліва вгорі – приміщення теперішнього НВК «Загальноосвітня школа №2 – ліцей».
Цікаво виглядають виробничі корпуси агроптахофірми «Крупець». На одному з фото, нижньому, – птахівничий комплекс на хуторі Пісок.
Сфотографував Олександр Курсик і церкву в селі Срібному – у цьому селі він народився.
Об’їзна дорога біля Радивилова в напрямку Бродів, удалині – пост Державтоінспекції.
відчула себе пташкою….
а тут Олександр знайшов з неба серце міста Рівне
h t t p://w w w.ogo.ua/articles/view/2012-09-13/35274.html?all
Одне слово – СУПЕР!