Політати птахом над Радивиловом! Унікальні фото журналіста телеканалу “1+1”

Прагнення поглянути на своє місце проживання, на навколишню природу з висоти спонукало людину створити літальні апарати. І хоч про те, який вигляд має Радивилів з висоти пташиного польоту, ми вже маємо певне уявлення – в Інтернеті і в пресі друкувалися знімки Володимира Ящука, зроблені з комбікормового заводу і з елеватора комбінату хлібопродуктів, однак піднятися ще вище, до самого неба, – природна жага зацікавленої людини. Можна, звісно, скористатися пасажирськими літаками – донедавна такі регулярно літали в небі над Радивиловом – з аеропорту Луцька в напрямку півдня України і назад. Проте це вельми клопітно, до того ж заради розваги – задорого. А карти Вікіпедії пропонують суттєве наближення до поверхні землі (тобто збільшення) лише для великих міст, до таких Радивилову ніколи не дорости.

От і залишається чекати, що комусь за збігом обставин випаде на невеликій висоті пролетіти над Радивиловом, тримаючи напоготові фотоапарат. Щоб і нам потім показати, якими постали перед очима наше місто і його околиці. Окремі знімки Радивилова з висоти з’являлися в ЗМІ завдяки бродівським вертолітникам, а ще – уродженцеві Радивилова, авіаційному спеціалісту Сергієві Никифорову. Сьогоднішня добірка – це фото журналіста Олександра Курсика, який свого часу закінчив Радивилівський загальноосвітній ліцей, а нині працює кореспондентом на відомому українському телеканалі «1+1». Він дозволив помістити свої знімки у виданні «Радивилів.info».

Фото можна збільшувати натисканням на них вказівником і «гортати» альбом повторним натисканням на знімок. Але для кращого розуміння світлин деякі з них прокоментуємо.

Радивилів_центр_

Центральна частина Радивилова. Можна звернути увагу, що на колишньому приміщенні костелу, який нині використовується як православний храм, ще немає купола дзвіниці, тобто знімки були зроблені кілька років тому.

Радивилів_з-півдня___ Радивилів-з-півдня_

А це – вигляд Радивилова з півдня, зі сторони Немирівки. Зліва видно стави – Лев’ятинський (він ближче) і Молодіжний.

Став-Молодіжний_

По-іншому виглядає став Молодіжний зі сторони села Опарипси. Сільська вулиця, перетнувши шлях, що з Бродів веде в Радивилів, упирається в гай біля дитячого оздоровчого табору «Веселка» – на знімку видно його корпус їдальні.

КХП_

Комбінат хлібопродуктів згори зовсім не справляє враження настільки великої будівлі, якою ми знаємо її за своїми «заземленими» сприйняттями.

Ліцей_

Фотограф не міг оминути увагою знайомої йому в шкільні роки будівлі загальноосвітнього ліцею (тепер уже колишнього).

Автостанція_

А на цьому фото – район автобусної станції, у правому верхньому кутку видно сквер біля меморіалу Слави.

Школа2_

Зліва вгорі – приміщення теперішнього НВК «Загальноосвітня школа №2 – ліцей».

Крупець_ Крупець2_ Пісок-хутір_

Цікаво виглядають виробничі корпуси агроптахофірми «Крупець». На одному з фото, нижньому, – птахівничий комплекс на хуторі Пісок.

Срібне_церква_

Сфотографував Олександр Курсик і церкву в селі Срібному – у цьому селі він народився.

Обїзна_пост_Опарипси - Радивилів, пост ДАІОб’їзна дорога біля Радивилова в напрямку Бродів, удалині – пост Державтоінспекції.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

4 коментарі

 1. Наталка сказав:

  відчула себе пташкою….

 2. ще фото Курсика сказав:

  а тут Олександр знайшов з неба серце міста Рівне

  h t t p://w w w.ogo.ua/articles/view/2012-09-13/35274.html?all

 1. Липень 4, 2015

  […] Слід зауважити, що першим на Радивилівщині освоював техніку зйомки з літального апарата Олександр Курсик: http://www.radyvyliv.info/politati-ptaxom-nad-radivilovom… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.