Поляки – про релігійний та паломницький туризм у Бродах

8 – 10 листопада 2016 року Львівщину відвідувала делегація з Мазовецького воєводства Сєдлецького повіту Республіки Польща. Мета поїздки – обмін досвідом, обговорення на рівні району і області спільних ідей і написання спільних проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 та налагодження ефективної транскордонної співпраці з метою вирішення значної кількості спільних проблем і викликів по обидві сторони кордону.

ПідкаміньВідтак 9 листопада 2016 р. гості з Республіки Польща відвідали Бродівський район. За участю голови Львівської обласної ради О.Ганущина, виконавчого директора АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Г.Литвин, директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА О.Ткачук, першого заступника голови Бродівської міської ради Р.Сподарика відбулася нарада під головуванням голови районної ради Є.Шведа щодо основних напрямків співпраці та можливостей реалізації конкретних проектів у сфері соціального захисту та розвитку інфраструктури району.

Члени польської делегації відвідали Підкамінський навчально-реабілітаційний центр І – ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою. З метою обговорення можливостей реалізації проекту «Розвиток нових форм релігійного та паломницького туризму на базі пам’яток історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння» гості польської сторони відвідали у селищі Підкамінь монастир Походження дерева Хреста Господнього з дзвіницею (видатна пам’ятка архітектури XVII–XVIII ст., колишній домініканський монастир).

За публікацією на сторінці Бродівської райради у Фейсбуці.

Про налагодження співпраці Радивилова з поляками йшла мова в не так давно опублікованій у Радивилів.info замітці

Договір про співпрацю з Красноставським повітом

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.