Померла при пологах, а дитина… випала з балкона

У місті Дубно під час пологів померла породілля, а її мала племінниця в цей час випала з четвертого поверху.
31 березня в Дубенському пологовому будинку під час проведення кесарського розтину померла породілля. Про це повідомили її сестрі. Коли жінка побігла у пологовий, вдома залишила свою доньку, яка невдовзі випала з четвертого поверху.

dubno-likarniaПро трагедію на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив завідувач відділення паліативної медицини Дубенського медичного коледжу Микола Кружайло:

“Сьогодні в Дубенський пологовий будинок прийшла біда. Під час проведення кесарського розтину померла породілля Д. Надія. Дитинка залишилася без мами. Співчуваю в цьому безмежному горі. Колись я працював у цьому закладі… для мене це дуже боляче. Ця біда вдарить і по іміджу закладу, і по авторитету лікарів. Ще рано говорити про причини… та смерть просто так не приходить. Десь щось не так…. хтось щось недогледів… недооцінив, але батькам від цього не легше… осиротіли діти… біда є біда… співчуваю… Як кажуть в народі: одна біда не ходить… сестра померлої, дізнавшись про трагедію, побігла в пологовий, залишивши дома свою малолітню дитину 5 років, яка, звісно, почала нудьгувати за мамою… вийшла на балкон 4 поверху – і політ в… реанімацію… доля… Господи… збережи невинну душу”.

Дівчинку від смерті врятували мотузки, на яких сушилась білизна. І дитина впала на землю, яку нещодавно скопали під садіння городини та квітів. Наразі вона в реанімації. Стан її важкий.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.