Померла в кабінці для голосування

25 жовтня близько 13 години у приміщенні виборчої дільниці у селі Пляшівка Радивилівського району раптово померла 80-річна жителька села Коритне. На дільницю вона прийшла без супроводу рідних. Отримавши бюлетені, зайшла до кабінки. Відмітивши лише два бюлетені із чотирьох, їй стало зле. Пенсіонерка померла у приміщенні дільниці. За попередньою інформацією, вона хворіла гіпертонією та мала проблеми із серцем. Причину смерті встановить судово-медична експертиза», – зазначили у МВС.

***

Радивилів, вибори-2015Виборча дільниця  560615 (с. Березини Радивилівського району). Радивилівська районна виборча комісія лише сьогодні почала відправляти на дільницю протоколи підрахунку голосів з виборів депутатів районної ради. Згідно із законодавством ця документація мала бути передана ДВК разом із виборчими бюлетенями до дня голосування. Очевидно, що така ситуація і на інших дільницях Радивилівського району.

(За повідомленнями ЗМІ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Ірина Перетятко сказав:

    Насправді ніяких проблем з протоколами немає, все передано на дільниці. Бабуся померла після того як зробила позначки в бюлетенях, з нею були родичі, які ці бюлетені закинули в урни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.