Померла від коронавірусу жінка з Радивилівщини

На Рівненщині – чергова смерть від коронавірусу. Про це вранці повідомив голова ОДА В.Коваль. 74-річна жінка померла в інфекційному відділені Дубенської лікарні 2 травня о 5 годині. Вона постійно проживала в селі Савчуки Радивилівського району, проте зареєстрована була в Дубні, інформує Дубенська міська рада.

– Два тижні тому жінку виписали з кардіологічного відділення міської лікарні, де вона лікувалася з приводу серцевої патології. Весь цей час перебувала вдома. Але буквально днями відчула проблеми зі здоров’ям, що проявилися у підвищенні температури тіла та задишці.

Знову звернулася до приймального відділення міської лікарні. Її відразу госпіталізували до інфекційного відділення, де розпочалося її лікування. Але стан хворої постійно погіршувався. Всі заходи підтримки життєвої діяльності не давали результату.

Висловлюємо з цього приводу співчуття родині та близьким.

Дубенська міська влада також звернулася до дубенчан з приводу нехтування ними правил карантину:

Чомусь люди почали забувати, що у нас карантин. На вулицях міста побільшало людей без масок, у торгових точках покупці не дотримуються безпечної відстані. Але вірус нікуди не зник. Він продовжує пожинати свої жертви. Тому – будьмо уважні, – йдеться в інформації міськради.

Ці застереження актуальні і для Радивилова та радивилівців.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.