Попрощаються з загиблими вертолітниками

У понеділок, 10 червня, о 20.00 на в’їзді до міста Броди Львівської області (в районі Червоних казарм) відбудеться зустріч тіл чотирьох загиблих пілотів (Ігоря Мазепи, Владислава Попенка, Василя Романюка та Павла Дацюка), які загинули внаслідок авіакатастрофи вертольота Мі-8, що сталася 29 травня близко 23.30 під час нічного тренувального польоту в рамках планових навчань “День – Ніч”. Вертоліт упав та загорівся в лісі за 3 кілометри від села Сестрятин Радивилівського району Рівненської області.

Про це повідомляє Цензор.нет.

Після зустрічі, о 21.00 буде проведений парастас у церкві Пресвятої Богородиці Покровительки України (біля військової частини). З ранку 11 червня о 08.00 розпочнеться молебень та прощання в клубі військової частини, після чого відбудеться поховання військовослужбовців.

Ігор Ярославович Мазепа народився у 1970 році. Брав участь в АТО, починаючи з 2014 року. Полковник, льотчик 1-го класу, командир 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. У квітні 2014 р. був поранений у зоні АТО, в липні того ж року нагороджений орденом Данила Галицького. У жовтні 2015 р. був призначений на посаду заступника командира з льотної підготовки 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН у Конго. З 2018 р. очолював бродівську бригаду. У нього залишилися дружина та син. 

Владислав Валерійович Попенко народився 04.04.1995 року у Вінниці. Учасник АТО. Старший лейтенант, льотчик-штурман 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. З родини військовослужбовців: батько – військовий льотчик, мати – медсестра у військовому шпиталі. 2017-го закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (бакалавр, спеціальність “Військове управління”), після чого поступив на службу в 16-ту бригаду. У 2018 р. виконував польоти на бойовому вертольоті в зоні АТО/ООС. У нього залишились батьки і молодший брат.

Василь Миронович Романюк народився у 1971 році. Мешканець міста Броди Львівської області. Капітан, бортовий авіаційний технік-інструктор 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. Закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

Павло Юрійович Дацюк народився у 1994 році у селі Гаї Львівської області. Старший лейтенант, бортовий авіаційний технік 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. Закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.
Броди, загиблі вертолітники, 16 бригада
***
11 червня у Вінниці попрощалися із льотчиком-штурманом Владиславом Попенком. Цей день у місті був оголошений жалобним. Владислав удостоєний відзнаки за участь в ООС – він не раз виконував польоти на бойовому вертольоті на Сході країни. Поховали його на на Алеї Героїв на Центральному кладовищі. 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.