Пора братися до роботи, пане Олег!

Радивилів, РДА28 травня в залі засідань Радивилівської районної ради відбулося представлення новопризначеного голови районної державної адміністрації. Ним став депутат обласної ради Олег Ващук. Для проведення урочистої та довгоочікуваної церемонії представлення прибули народний депутат України Олександр Дехтярчук та перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Приварський.

О.Дехтярчук привітав голову адміністрації із призначенням на посаду та побажав йому постійної та беззаперечної підтримки влади, громадськості, колег та однодумців. Ю.Приварський побажав конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях.

До привітань приєдналися голова районної ради Олександр Пастух та міський голова Радивилова Микола Карапетян, які зазначили, що професійний досвід, енергія, управлінський талант, організаторські здібності допоможуть Олегу Володимировичу домогтися хороших результатів у такий нелегкий для держави час та висловили сподівання на плідну співпрацю.

Новопризначений голова подякував усім за щирі вітання і пообіцяв завжди виражати інтереси району. І на завершення Юрій Приварський подякував попереднім головам Радивилівської районної державної адміністрації за внесок, який кожен із них зробив у розвиток Радивилівщини, а також висловив слова вдячності першому заступнику голови райдержадміністрації Івану Школяру, який упродовж п’яти місяців виконував обов’язки голови адміністрації, повідомляє прес-служба РДА.

Нагадаємо: попередній голова Радивилівської РДА (Володимир Кондик) був звільнений розпорядженням Президента №1340/2014-рп від 23 грудня 2014 року, а призначили його 23 травня того ж 2014 року. Попередник же (Анатолій Грисюк) був звільнений 28 березня 2014 року. Тобто за 2014 рік і 5 місяців 2015-го (17 місяців) посада голови РДА в Радивилові була зайнята постійними призначенцями лише 9 місяців.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Володимир сказав:

    Слава Сильній Україні і Партії регіонів , лапки прошу самим розставити . Докотився Радивилів до самого плінтуса …

  2. Василь сказав:

    Відповідь Володимиру. Більшовики завжди питали: а гдє ти бил до 1917 года? Після 1991 року допитувалися: а чи був у КПСС? Після Помаранчевої революції прискіпувалися: чому не носив помаранчеву стрічку? А тепер ось нові придирки. Так і товчемося, як Марко по пеклу, ніколи не цікавлячись, що людина вміє робити, чи в житті щось корисне зробила. Головне – не втрачати революційний підхід)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.