Порівняв події під Берестечком зі змовою

Лідер РПЛ закликав українців об’єднатися, щоб не дати промосковським силам здати Україну Путіну. Українців зрадили у ПАРЄ так само, як понад 300 років тому татари залишили сам на сам із ворогом у битві під Берестечком, передає видання “Інформатор“.

Про це заявив Олег Ляшко під час заходів з нагоди 368-ї річниці Берестецької битви, передає прес-служба Радикальної партії. Політик з побратимами відвідав молебен у селі Пляшева Радивилівського району на Рівненщині та разом із предстоятелем Української Православної Церкви митрополитом Епіфанієм помолився за полеглих у всіх війнах.

Ляшко зізнався, що для нього ці місця особливі, бо його предки з роду Ляшків-Тарнавських брали участь у цій битві у складі Варвинської сотні Прилуцького полку.

“Щороку зі своєю командою ми приїжджаємо на цю землю, политу кров’ю українців, яка вчить нас одному – треба захищати свою країну, як козаки в болоті під Берестечком стояли до останнього. В цій битві наше військо зрадив кримський хан так само, як Європа минулого тижня повернула Росію до ПАРЄ. Це має стати для нас доказом одного – українці повинні сподіватися тільки на свої сили, на свою армію, на свою економіку. І ніхто замість нас не захистить країну, не поверне мир і наші території”, – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ закликав українців об’єднатися, щоб не дати промосковським силам здати Україну Путіну.

“Сьогодні всі “кремлівські голуби миру” розповідають, як вони хочуть, щоб в Україну  якнайшвидше прийшов мир. І, мовляв, єдиний спосіб цього досягнути – підняти руки і капітулювати. Капітуляція не принесе миру – вона призведе до приниження і поразки. Ми пропонуємо йти до миру дорогою перемоги, а не поразки. Натомість, російський реванш не просто стукає в наші двері – він вже у нашій хаті. Ця гідра, яка сьогодні пройшла до влади разом з маріонеткою Зеленським, хоче одного – забрати в українців землю, позбавити українців мови і протягнути промосковські сили до влади. Ми їм не дамо цього зробити!” – запевнив Ляшко.

Ці слова викликали шквал оплесків людей. Дякували Олегу Ляшку за боротьбу у ПАРЄ та просили захистити Україну від російського окупанта.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.