Посаджено в міському парку до півсотні дерев

Попри те, що календарний відлік невпинно наблизив зиму, погода напередодні ще тішила сонцем і теплом. Сама природа забезпечила сприятливі умови,  щоб і наприкінці листопада ще можна було омолодити сад або парк.

Вчасно скористалися такими синоптичними перевагами і в Радивилівській міській раді: 29 листопада працівники бригади з благоустрою, разом із першим заступником міського голови В.Ісюком, омолоджували парк відпочинку. Висадили більше тридцяти молодих дубків та півтора десятка саджанців берізок. Сподіваються, що усі деревця приживуться і навесні зазеленіють, що зробить парк ще більш привабливим для містян.

– Весняна посадка має свої негативні сторони: якщо немає можливості здійснювати регулярне поливання, то від літньої спеки грунт швидко висихає, і молоді саджанці  часто гинуть, або ж погано приймаються. А от восени дерево перебуває у біологічному спокої. Це дозволяє краще укріпитися його корінню і навесні швидше піти у ріст, – прокоментував  зроблене В.Ісюк.

Така екологічна ініціатива міської ради, до того ж, сприятиме відновленню зеленого балансу  парку. Адже,  як зауважив інспектор з благоустрою, екології та земляних робіт міської ради М.Грановський, під натиском  частих буревіїв та інших шквальних проявів негоди, тут за останній рік-другий було зруйновано більше десятка дерев.

(З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.