Повідомлення від Тараса Мельничука з Ізраїлю

Київський актор, виходець із Радивилова Тарас Мельничук, про хворобу якого ми розповідали в публікаціях «Наш земляк потребує нашої підтримки і допомоги», «Збір коштів на лікування актора», залишив у Фейсбуці таке нове повідомлення з Ізраїлю, де він перебуває на лікуванні:

“Дорогі Друзі, хороші новини !!!

Довго не писав про процес лікування, але зараз усі аналізи готові і я готовий розкрити Вам усі карти.

Почну з не дуже гарної новини: на жаль, моя сестра не підійшла мені як донор. У нас вийшло співпадіння тільки на 50 відсотків, і, як нам сказали лікарі, – цього недостатньо. Але назвати це поганою новиною я теж не можу, бо багато лікарів кажуть, що пересадка (кісткового мозку – ред.) від нерідного донора збільшує відсоток успішної операції і зменшує відсоток повернення хвороби.

А ось гарна новина полягає в тому, що я ввійшов у ремісію – це означає, що бластних клітин у моєму кістковому мозку всього лише 3 відсотки, що говорить про моє хороше самопочуття зараз. Це означає, що мій організм готовий до пересадки кісткового мозку, але, на жаль, пошук донора може зайняти від місяця до трьох, тому в неділю мені починають курс підтримуючої хіміотерапії, яка і буде тримати в нормі мій організм до початку пересадки.

taras-melnychuk-4Зараз я перебуваю в Ізраїлі, погода тут відмінна, дуже тепло – і запах моря змушує відчувати себе відмінно, а це означає, що ми продовжуємо нашу боротьбу у відмінному настрої і в прекрасному самопочутті.

Ще раз хочу висловити величезну подяку всім людям, які мені допомагають, як морально, так і матеріально. На жаль, гроші на лікування ще потрібні, і потрібно їх ще багато, але ми не здаємося і все у нас вийде.

З великою любов’ю і повагою, Ваш Тарас Мельничук”.

Від Радивилів.info. Інформацію про рахунок для перерахування благодійних коштів можна знайти в публікації «Збір коштів на лікування актора» (натискайте на це посилання для переходу до публікації).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.