Похорон героя Владислава Шемуровського

Сьогодні, 2 вересня, в Радивилівському районі було оголошено День жалоби – в Радивилові цього дня хоронили українського героя 23-річного Владислава Шемуровського, який загинув 31 серпня при виконанні бойового завдання поблизу села Широкине Донецької області.

Як повідомила прес-служба Національного Руху «ДІЯ» Рівненщини, Владислав Шемуровський був активним учасником Революції Гідності та Блокади Криму, став у ряди захисників незалежності і територіальної цілісності України проти російської агресії і підтримуваних Москвою терористичних формувань.

На похорони патріота приїхали бойові побратими, прийшли керівники Радивилівського району і Радивилівської міської об’єднаної територіальної громади, депутати, партійні і громадські активісти, друзі, всі ті, в серцях котрих гострим болем озвалася звістка про загибель Владислава. Він народився в місті Радивилів 23 серпня 1993 року. Навчався в Радивилівській середній школі №2.

Похоронна процесія пройшла під Державними прапорами України і червоно-чорним прапором.

Відспівували героя в церкві святого Олександра Невського. Поховали на міському кладовищі Радивилова. Люди вздовж вулиці, де проходила похоронна процесія, ставали навколішки і не стримували сліз та ридань.

pochoron_heroja-8a pochoron_heroja- pochoron_heroja-1 pochoron_heroja-2 pochoron_heroja-3 pochoron_heroja-4 pochoron_heroja-5 pochoron_heroja-5a pochoron_heroja-6 pochoron_heroja-7 pochoron_heroja-8

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.