Позначається на загальному благоустрої міста

Місто Радивилів (Дубенський район) неодноразово визнавали переможцем Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Ці почесні досягнення – результат копіткої щоденної роботи. Одна з найперших і найбільш важливих складових міського благоустрою – чисті, доглянуті вулиці. Підметені алеї і тротуари – старання рук працівників бригади з благоустрою Радивилівської міської ради. За будь-яких погодних умов, навіть у ці дні забезпечуючи комфорт тисячам громадян, вони нагадують нам усього про одне коротке правило: чисто там, де не смітять!..

А ще в місті регулярно проводять обрізку дерев – санітарну та формувальну. Тривають такі роботи і в ці дні. На допомогу працівникам бригади з благоустрою Радивилівської міської ради залучено спецтехніку.

Видалення омели, санітарна обрізка сухого й пошкодженого гілля, а також кронування – ті необхідні заходи, що допомагають продовжити вік дерев. Вчасно проведена робота з догляду за зеленими насадженнями позначається на загальному благоустрої міста. Згідно з правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, обрізають дерева в період мінімальної циркуляції соків. (За повідомленнями в соцмережі).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.