Правда «на всі боки гнуча»

Ах, борги! Причина неспокою і побутових чвар. Ось радивилівська драматична історія.

Заборгованість в оплаті за виконану роботу в кількасот гривень вас би стривожила? Коли чоловік приїхав до підприємця із логічним проханням розрахуватися, той, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, як не дивно, відмовився, почав грубіянити. Затим, підійшовши до автомобіля, яким приїхав небажаний гість,  ні з того ні з сього став ламати двері. Якою б виявилася ваша реакція? А реакція приїжджого виявилася радикальною: нетверезий чоловік отримав удар кулаком в обличчя, від якого впав ницьма. Мало того, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потрапив до лікарні.

кулакСудмедексперти отримані травми віднесли до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я. Кримінальне провадження за цим фактом було відкрито за частиною 2 статті 125 Кримінального кодексу України та після закінчення досудового розслідування направлене до суду.

І ось наслідок з’ясування стосунків: суд визнав 41-річного жителя Радивилівського району винним, призначивши покарання у вигляді штрафу в розмірі сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також зобов’язавши виплатити потерпілому три тисячі гривень моральної та 587 гривень — матеріальної шкоди, констатує газета “ОГО”.

Ще Іван Котляревський писав, що правда «на всі боки гнуча»: підприємець був винен тобі – тепер ти винен підприємцеві. Отож-бо треба вміти стримувати емоції і діяти згідно з законом.

 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.