Представники санаторію “Козинський” пікетували

У пікеті під стінами обласної адміністрації  15 грудня взяли участь працівники дитячого санаторію, розташованого на території Козинської громади. Вони обурені, адже не отримували зарплати з червня 2020 року.

Як пояснюють люди, відповідно до реорганізації й оптимізації обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський» приєднали до Рівненського обласного спеціалізованого центру реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги.  Цей заклад працює в Рівному. Тож у зв’язку з реорганізацією частину працівників у вересні 2020 року взагалі звільнили.

Люди вважають рішення несправедливим й обурюються відсутністю зарплати.

Того дня проходила сесія обласної ради. Депутати проголосували: заборговану зарплату працівникам санаторіїв усе-таки виплатять. А ось приміщення закладів слід здати в оренду. Про це повідомив начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку  обласної ради Юрій Нілабович.

Майно реорганізованих комунальних підприємств може бути здане в оренду. Принаймні такий варіант вивчають в обласній раді, яка є власником цього майна.

Водночас до обласної ради звернулася територіальна громада Козинської ОТГ і заявила про готовність взяти у свою комунальну власність майно санаторію, який розташований на території ОТГ.

В обласній раді є чітке розуміння, що майно цих реорганізованих підприємств зобов’язані зберегти та максимально раціонально використати. На сьогодні вивчають різні пропозиції, як від громад, так і від підприємців, які мають бажання взяти в оренду ці приміщення, щоб створити там реабілітаційні центри медичного спрямування.

Щодо іншого – не менш проблемного питання – боргів із зарплат перед працівниками реорганізованих закладів, то кошти на їх погашення закладені у змінах до обласного бюджету на поточний рік. А це 4,7 млн. грн. Їх зможуть виплатити вже до кінця цього року. (За повідомленням “РадіоТрек”).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.