Презентація поетичної книги Василя Ярмуся

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Радивилівському професійному ліцеї приходить тиждень бібліотеки. Зокрема, відбулася презентація нової книги радивилівського поета Василя Ярмуся «Моя поезія: Без гриму». Про її вихід у світ уже інформувало видання РАДИВИЛІВ.INFO.

Є люди, яких не помічаємо поміж сотень інших, а поговориш – і відчуєш: перед тобою особистість, багата внутрішнім світом людина. Саме такою людиною є працівник нашого ліцею Василь Дмитрович Ярмусь.

Нелегкі випробовування випали на його долю, але він ніколи не втрачає оптимізму, він любить життя, любить людей –  і серце його відкрите для людей, доказом цього є вірші. Вірші, в які поет вклав свою душу і серце. Він любить Україну – як святиню, дану нам Богом. Кожен рядок пройнфятий любов’ю до рідної землі, щирим захопленням природою. Все це надихає поета до творчості, без якої він жити не може.

Кожна сторінка – правдива… Кожне слово – виважене… Та почуття, вилиті у вірші, живуть тепер власним життям. Візьміть до рук книжку, розгорніть – і почуття ці заграють на струнах вашої душі…

Василю Дмитровичу, дякуємо вам за те, що у своїй поезії несете любов до праці, довкілля, до людини. Сподіваємось на вашу творчу наснагу. Нехай ніколи не зміліє та криниця, з якої черпаєте сили для душі і праці. Бажаємо вам внутрішньої гармонії, великої енергії і мистецького світосприйняття. Чекаємо на нові поезії!

(Зі сторінки Радивилівського професійного ліцею у Фейсбуці,

фото з цього заходу опубліковані на сторінці ліцею).

Василь Ярмусь, поезія

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.