Презентувала нову пісню – “До ранку”

Нещодавно відома київська співачка і телеведуча Ольга Цибульська (родом з міста Радивилів) презентувала свою нову пісню «До ранку».

Анонсуючи цей твір, вона написала в соцмережах:

«Дорогі друзі! Скажу коротко: бути мамою, дружиною і артисткою одночасно – це складно. 24 години в добі пролітають дуже швидко. Але Найбільш Співаючу не зупинити! Я не втомлююся зніматися в програмах і створювати Музику. Соковиту, смачну і жіночу про Чоловіків. Ось вам хіт “До ранку”.

У житті кожної з нас настає момент, коли ти собі подобаєшся, до тебе починають клеїться хлопчики набагато молодші (еееее!), Ти змушуєш себе ходити в зал для “поліпшити фігуру” і, в результаті, знову закохуєш у себе Його! Єдиного. Того, який бачив тебе всяку, терпів усяку і витримав)))))). Фліртувати направо і наліво з віком (кх-кх) стає елементарно, а запалювати вогонь у відносинах давніх – майстерність. І поки діти сплять, місто спить, сусіди, собака… ви сходите з розуму “До ранку”.

Спасибі Дімі Монатік і Антону Chilibi за те, що почули мій внутрішній ритм. Танцюй для себе і для свого Чоловіка. Роби це по-українськи …. “ДО ранку”;)»

СЛУХАТИ ПІСНЮ – “ДО РАНКУ”:

 Або слухати на сайті: http://best-muzon.com/music_online/listen59010.html

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Мальвіна сказав:

    Гарна пісня – прочута-відчута. Українська!

  2. емаліка сказав:

    А попередній коментар до пісні просто супер!!! Якось так в точку – особливо… Бережіть свої відносини і пронесіть їх через роки – це дуже важливо саме для вас…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.