Президент України побуває у Бродах

Президент України Петро Порошенко у четвер, 18 серпня, відвідає місто Броди на Львівщині з робочим візитом.

Таку інформацію агентству ІА ZIK підтвердили у Бродівській РДА.

Водночас у райдержадміністрації не уточнили мету приїзду Глави держави.

Що може зацікавити Петра Порошенка в Бродах?

Броди, кабельно-провідниковий заводЗа інформацією Радивилів.info, Президента України може цікавити початок спорудження підприємства «Електроконтакт – Україна», що спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автомобільних виробників, адже компанія «Nexans» планує інвестувати в Броди понад 120 мільйонів гривень та працевлаштувати тут близько 2-х тисяч людей.

До того ж завершується реконструкція автошляху Червоноград – Радехів – Броди.  У бюджет Львівщини в 2016 році мали надійти близько мільярда гривень від перевиконання митних платежів, а також планувалося виділити 300 мільйонів гривень на ремонт п’яти автомобільних доріг, у тому числі цієї.

Із 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України в зоні АТО брали участь у бойових діях чимало військовослужбовців, і проблеми їхніх сімей теж не можуть не цікавити Президента.

Фото: Радивилів.info.

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Редактор сказав:

    За повідомленнями ЗМІ, 18 серпня в Бродах Президент України закладе капсулу на місці будівництва нового заводу французької компанії “Nexans”, огляне стан ремонту автомобільної дороги Броди – Радехів – Червоноград, а також відвідає військову частину в Бродах. До речі, перший завод “Nexans” на Львівщині відкрито в місті Перемишляни 2008 року, другий – у місті Золочів, а завод у Бродах буде найбільшим підприємством концерну “Nexans” на Львівщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.