Прикрасимо Радивилів до Нового року!

Радивилівська міська рада закликає всіх приватних підприємців створити святковий настрій, прикрасивши вітрини та фасади магазинів, особливо тих, що розташовані у центрі Радивилова, новорічними вогниками та іншими атрибутами.

Новий рік, РадивилівНадати сірим, безсніжним вулицям піднесеної, святкової атмосфери – приємна традиція, яка з року в рік набирає дедалі більшого розмаху серед великих й малих міст країни. Новорічні прикраси та світлова ілюмінація здатні перетворити наше містечко на справжню новорічну казку, яка упродовж всіх зимових свят милуватиме очі жителів та гостей, даруватиме усім нам позитивні емоції. Нема сумніву, що найбільше така краса сподобається міським діточкам, особливо під час вечірніх прогулянок з батьками до головної ялинки.

Тож звертаємося до усіх приватних підприємців міста: з метою формування привабливого зовнішнього вигляду Радивилова, створення святкової атмосфери для його мешканців і гостей в новорічні та різдвяні свята, просимо Вас забезпечити святкове оформлення новорічною символікою та ілюмінацією вітрин, фасадів будівель та дерев біля Ваших об’єктів, а також провести роботу з впорядкування власних та прилеглих до об’єктів територій. Сподіваємось на розуміння та співпрацю в інтересах територіальної громади Радивилова, адже лише спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто кращим. Усі небайдужі жителі міста також можуть долучитися до акції, прикрасивши власні будинки, вікна, присадибні ділянки новорічною атрибутикою.

Ілюмінація повинна бути виконана з дотриманням правил улаштування електроустановок.

Радивилівська міська рада.

Фото Михайла Довбети.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.