Примножуючи шанси на порятунок

19 травня на День міста Радивилова відбулося підписання угоди про співпрацю між гміною Нове (Польща) та громадою Радивилова (Рівненська область). А 1 червня  у бійців ДПРЧ-7 м. Радивилів –  відбулося позапланове  свято: отримано дороговартісне іноземне спеціальне обладнання для проведення рятувальних робіт під час дорожньо-транспортних пригод. А це – сучасні захисні каски, вантажопідйомні подушки, комплект гідравлічного мотоінструменту  для розрізання металевих конструкцій. Спецприладдя бійцям підрозділу вручив голова об’єднаної громади Микола Карапетян. 

З цього приводу у актовій залі, наче на свято, зібрався увесь особовий склад пожежно-рятувальної частини.

Про те, що Радивилівська пожежно-рятувальна служба – одна із кращих у області, зауважив і представник Головного управління Держаної служби з надзвичайних ситуацій, підполковник  служби цивільного захисту Володимир Синицький. Вручаючи символічний сувенір міському голові на знак подяки за різносторонню підтримку та співпрацю з пожежно-рятувальною службою, він вручив почесну грамоту й усьому підрозділу, наголосивши, що в професіоналізмі цього колективу не випадає сумніватися нікому. На цьому приємні моменти у колективі рятувальників не скінчилися: заслужене підвищення у професії, а з ним – і чергове звання сержанта служби цивільного звання, отримав співробітник ДПРЧ-7  Богдан Могильніцький, а почесну грамоту від міського голови – Олександр Якимчук.

Вивчивши під час візиту у Польщу діяльність тамтешніх пожежних дружин, міський голова наголосив, що в подальшому співпраця радивилівської громади з польськими партнерами все  більше набиратиме обертів. Адже, згідно із підписаною угодою, лінію старту, що стосується підтримки ініціатив та проектів у напрямку протипожежного захисту, перейдено. Впевненість щодо цього підкріплена і цілковитою згодою голови пожежної дружини міста Нове на укладення договору про подальшу тісну співпрацю з радивилівською службою порятунку. Ця дружба  – запорука того, у  разі будь-яких надзвичайної ситуації вдасться вчасно, оперативну , надати необхідну допомогу.

В пожежній дружбі – кордонів не існує!

Радивилівський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Орловський Олександр.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.