Віктор Павлік – на підтримку єдності України

27 лютого в Радивилівському районному будинку культури з концертною програмою «Дай нам, Боже» на підтримку єдності України виступив відомий український співак Віктор Павлік, який з осені минулого року здійснює концертний тур містами України з нагоди свого 50-річного ювілею та 30-річчя концертної діяльності на професійній сцені.

Під час концерту пролунало чимало всім відомих запальних хітів, а також були виконані порівняно нові зворушливі музичні композиції, сповнені чуттєвості, романтики, яскравих емоцій.

Віктор Павлік«Особисто в мене немає улюбленої моєї пісні. Постійно з’являються якісь нові пісні, а старі нікуди не зникають. Якщо взяти зі старих, то звичайно, мабуть, улюблена багатьма людьми “Ні обіцянок, ні пробачень”, а з нових “Недописана книга”. Отак з’являються нові пісні, а старі залишаються в спогадах, але вони всі для мене рідні, добрі», – так не раз розповідав своїм глядачам Віктор Павлік.

За свою творчу кар’єру артист випустив 27 альбомів!

Одного разу, чотирнадцять років тому, гастрольний маршрут уже приводив співака в Радивилів. Утім, у нашому краї він виступає нерідко, адже народився в місті Теребовля Тернопільської області, працював художнім керівником у Микулинецькому будинку культури, співав у Тернопільській обласній філармонії. Саме тоді з піснею «Ти подобаєшся мені» до нього й прийшло перше визнання.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.