Чимало матеріалів неправдиві або й брехливі

Правда про Срібне
 Звернутися до засобів масової інформації Радивилова нас змусила стаття, написана Аллою Дацюк. Перш за все обурює те, що авторка висловлюється від імені всіх жителів села, хоча ми іншої думки. Не усі ми були на сході села і, можливо, ніхто б і не писав це звернення, але публікація статті змушує нас так вчинити, адже все було подано в такому світлі, що ніби найбільшою проблемою у Срібному є агрокорпорація “Крупець”. Це – відверта брехня.  Кожен з нас має власну думку і завжди ми вирішували свої проблеми спокійно, допоки групка крикунів, які нічого не зробили для розвитку села, не захотіла внести розбрат у громаду. Усі в селі знають один одного і хто чого вартий. Тому заявляємо, що чимало матеріалів у статті за підписом Алли Дацюк є неправдиві.
  А все почалося з того, що тими громадянами було ініційовано схід села – до декого з нас підходили і просили підписатися під зверненням до сільського голови. Одним говорили про необхідність освітлення деяких вулиць та про звіт сільського голови перед громадою, іншим – про виділення місця під пасовище, ще іншим – про обговорення перспективи будівництва пташників. Звичайно, більшість питань були важливі, тому люди погодилися на таке зібрання. Та коли відбувся схід села, присутні зрозуміли, з якою метою це все сталося – громадою Срібного вирішили зманіпулювати задля власної вигоди, мабуть, дехто захотів у ближчому майбутньому зайняти місця у виконавчій владі Крупецької сільської ради. Замість конструктивної розмови п.Алла і ще декілька жителів зчинили балаган. Питання по ставку, який орендує Табачук Я.Т., так гостро не стояло, як описує авторка. Бачимо, що її ця водойма дуже хвилює і є підозра, що це пов’язано з певними проблемами у незаконному вилові риби на орендованому ставу.
У подальшому на сході села все звелося до так званого будівництва пташників. Це питання, звичайно, нас також цікавить, але якщо будуть всі дозволи від ветеринарних, екологічних служб, то для Срібного не завадить додаткових декілька десятків робочих місць. Ми хочемо, щоб наше село розвивалося і для цього необхідні робочі місця. Тваринницька ферма, про яку йде мова, по площі досить велика і якщо агрокорпорація “Крупець” створить на цій базі щось для зайнятості жителів Срібного – ми не проти. Маємо надію, що це будуть не тільки пташники, але й інші напрямки виробництва. Наше бажання ми висловили депутатам сільської ради, які обіцяли це донести до керівництва агрокорпорації ”Крупець”.
За багато років господарювання Варфалюка В.О. між нами склалися добрі стосунки. Ми відчуваємо допомогу керівника агрокорпорації “Крупець” – є постійна фінансова підтримка садочка і школи, кожний рік Володимир Олександрович виділяє кошти на будівництво храму, багато кому з нас він допомагав і допомагає особисто. Приємно, що в 2013 році був упорядкований центр села і встановлена автобусна зупинка. Звичайно, є і проблемні питання, але ми завжди знаходили порузуміння. А щодо інших важливих питань – ми ставимо їх перед сільськими депутатами, головою сільської ради, які по мірі можливості над ними працюють. Дивує одне – хто уповноважував Аллу Дацюк вирішувати проблеми Срібного? У нас є депутати сільської ради, яких ми вибирали і вони мають мандат на вирішення усіх питань. Просимо редакції районних газет у майбутньому перевіряти достовірність поданих матеріалів і відображати не тільки думку однієї особи.
Всього 286 підписів

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.