Пристрасті навколо заповідника «Давній Пліснеськ»

У Львівській обласній раді відбулося засідання комісії з конкурсного відбору кандидата на посаду директора комунального закладу обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» (розташований у сусідньому з Радивилівським – Бродівському районі, село Підгірці).

Пліснеськ, Бродівський районБуло два кандидати: археолог, дослідник Пліснеська Володимир Шелеп та журналіст, працівник Бродівського телебачення Володимир Булишин.

Як повідомляють у комісії, згідно з законом вимогою до кандидата має бути не менше 3 років досвіду роботи в сфері культури. Учасники комісії розбіглися в думках, чи робота на телебаченні належить до сфери культури. Звернулися з запитами, аби отримати роз’яснення.

Закон, на підставі якого проводився конкурс (ЗУ “Про культуру”), чітко пише (стаття 1, п. 7): “…культурний простір України – сфера, в якій відповідно до законодавства провадиться культурна діяльність та задовольняються культурні, інформаційні та дозвіллєві потреби громадян, що охоплює, зокрема, РАДІО і ТЕЛЕБАЧЕННЯ, періодичні друковані видання та книговидавничу продукцію, ринок культурних благ, а також культурно-мистецьке середовище”.

Між тим комісія прийняла рішення рекомендувати на посаду директора комунального закладу обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» Володимира Шелепа. Це питання ще мають розглянути на сесії облради.

Заповідник створений 15 вересня 2015 року.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.