Привіт радивилівцям з передової. Фото

Жителям Радивилівщини із передової надіслав найкращі побажання наш мобілізований земляк Валерій. Боєць батальйону «Горинь» подякував усім мешканцям району за їх допомогу, адже кожна надіслана посилка там, на фронті, на вагу золота.

Як сказав Валерій по телефону, військові отримали всі надіслані їм речі, включно із намальованою патріотичною мапою єдиної України із підписаними побажаннями радивилівців, що їх вони залишили на ній під час проведення благодійної акції зі збору коштів на Масляну.

На наше прохання, військослужбовець надіслав нам свої фото із фронту, на одному з яких він разом із своїм вірним другом Дюною на фоні надісланого з Масляної полотнища, а на другому – вже із товаришами по службі на фоні переданого міською радою прапора Радивилова.

Радивилів, АТО valerij

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

 1. Денис сказав:

  У групі РАДИВИЛІВ фейсбук посилання на цей матеріал викликав цікаве обговорення. Цитати деяких висловлювань.
  Почну з відгуку на репліку читача з Санкт-Петербурга:
  —Василю, колишній земляче, нинішній обивателю Пітера, не лий воду на млин свого фюрера і взагалі не каламуть води! У нас вода джерельна, обійдемось без твоєї, замуленої нечистотами

  —Галина Гнатюк Панове промосковські тролі, шепніть-но по секрету, скільки вам платять за вашу сепаратистську пропаганду?

  —Володимир Ящук Галю, цьому не платять, мені здається, це звичайна жертва геббельсівської пропаганди, готова зі своїми святцями йти в чужі землі (до речі, колись добровільно ці землі Василем чи його родиною покинуті)

  —Галина Гнатюк То хай ця звичайна жертва притримає свої дружні поради при собі…

  —Володимир Ящук Отож-бо я йому колись про це й писав, бо він, було, записався до “друзів” ще років з 5 тому, але Боже порятуй нас від таких “друзів”

  —Галина Гнатюк І правда. Старшого брата вже маємо. Ще нам тільки друга бракує

  —Basil Tkachuk Володимир, дід уже з журналістикою стаж, самому соромно, що намалював, мир потрібен, а не ля-ля тополі…

  —Галина Гнатюк шо це було? поясніть мені зміст цього речення

  —Володимир Ящук Про мир, Василю, це правильно, поясни там своїм, що лізти в чужу державу – це не мир сіяти

  —Basil Tkachuk Володимир, своїх тут немає, тільки земляцтво, історія нехай пояснює, хто правий хто винен…

  —Володимир Ящук А поки російські загарбники вбивають українців на їхній землі, посидіти й почекати, що там пояснить історія?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.