Привітання від керівників Радивилівського району

Керівники Радивилівського району привітали жителів міста Радивилова і району з прийдешнім великим християнським святом. Вітання оприлюднені на сайтах ради і державної адміністрації.

Паска«Дорогі земляки! Вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням! У ці святкові дні все навкруги оживає, вдягається у шати людяності, добра, поваги до ближнього свого, взаєморозуміння. Природа радо відгукується на людські намагання озеленити, прибрати, упорядкувати. Нехай Великодні дзвони наповнять серця і душі кожного з нас любов’ю, відчуттям краси, вмінням радіти дрібницям, бажанням жити і творити для наступних поколінь. Хай благодатна світла радість ввійде до кожної домівки, адже Великдень – одне з тих свят, яке об’єдує, а тільки єдина нація, єдиний народ зможе відстояти мир та  побудувати успішну і сильну державу. Здоров’я вам, миру та благополуччя!

Христос Воскрес!» – говориться у вітанні голови Радивилівської районної ради Володимира Кондика.

А це – текст поздоровлення голови Радивилівської районної державної адміністрації Олега Ващука:

«Шановні жителі та гості району ! Щиро вітаю усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде мир, здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

 1. Володимир Ящук сказав:

  Чи правильно вітати “з наступаючим святом”? Дехто категорично стверджує, що слід говорити “з прийдешнім святом”. Між тим слово “наступаючий” в академічному “Словнику української мови” не має позначки розм. (розмовне). Отже, може бути вжите і в діловому стилі мови.
  Зацитуємо словник:
  НАСТУПАЮЧИЙ, а, е. Дієпр. акт. теп. ч. до наступати 2, 3, 5. Незабаром партизанського війська зібралося стільки, що вирішено було, не чекаючи прибуття наступаючих з півночі регулярних червоних частин, об’єднаними повстанськими силами вдарити на Перекоп (Олесь Гончар, II, 1959, 76); Оборонявся наляканий Іван од наступаючої на нього Соломії (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 385); Тепла, волога весняна ніч кволо бореться з наступаючим ранком (Володимир Бабляк, Літопис, 1961, 4);
  // у знач. ім. наступаючі, чих, мн. Ті, що наступають (у 2 знач.) на кого-, що-небудь. Першу лінію ворожої оборони наступаючі буквально підм’яли під себе (Дмитро Ткач, Крута хвиля, 1954, 364); Воєводи метушилися ззаду наступаючих і підганяли їх (Антон Хижняк, Д. Галицький, 1958, 311)”.
  Словник української мови: в 11 томах. — Том 5, 1974. — Стор. 207.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.