Про 450-річний ювілей Радивилова йшлося в Бродах

Бродівський історико-краєзнавчий музей провів восьму науково-краєзнавчу конференцію «Брідщина – край на межі Галичини й Волині», на якій виступили доктор історичних наук, професор, директор Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича Національної академії наук України Микола Литвин, кандидати історичних наук Ярослав Онищук, Андрій Сова, Ігор Гілевич, кандидат філологічних наук Юрій Осінчук, директор музею історії Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Гудима, краєзнавці Василь Стрільчук, Дмитро Чобіт, Андрій Корчак, Володимир Ульянов та інші. Радивилівський краєзнавець Володимир Ящук присвятив свій виступ 450-річчю міста Радивилова, зосередивши увагу на найцікавіших і нововиявлених фактах з його історії.

 За матеріалами конференції випущено науковий збірник, який містить статті за такими розділами: «Бродівський історико-краєзнавчий музей: історія, діяльність, фонди», «Археологія», «Історія. Краєзнавство», «Особи в історії», «Етнографія краю», «Природа Брідщини». Загалом до збірника увійшло понад 30 досліджень. У таких збірниках, що випускаються в Бродах, краєзнавчі матеріали Володимира Ящука про Радивилів публікуються вже упродовж чотирьох років.
Учасників конференції вітали Бродівський декан УГКЦ о. Богдан Вихор, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна і голова Бродівської РДА Руслан Шишка.

Для учасників конференції відбулася краєзнавча екскурсія в села Заболотці, Висоцько, Ясенів, де вони знайомилися з пам’ятками старовини.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.