Стихія пройшлася і через наш район

23 червня в Радивилові намічені урочистості з нагоди Дня державної служби – за участю голови Радивилівської районної ради Володимира Кондика, голови районної державної адміністрації Олега Ващука, державних службовців району, представників засобів масової інформації (приміщення райради, поч. о 12 год).

Радивилів, районна рада♦24 червня о 12 годині в залі засідань Радивилівської районної ради розпочнуться урочистості з нагоди 20-ї річниці прийняття Конституції України – за участю керівників району і об’єднаної міської територіальної громади, структурних підрозділів РДА, громадськості.

♦У Радивилівському районному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня медичного працівника, який відзначався 19 червня. Радивилівський міський голова Микола Карапетян, заступник голови райдержадміністрації Людмила Орищина, керуючий справами районної ради Анатолій Тимошейко нагородили групу медпрацівників грамотами, подяками та вручили їм сувеніри і квіти. Концертну програму підготували працівники культури.

♦29 червня відбудеться відкритий форум громадських об’єднань Радивилівщини (поч. об 11 год., зал засідань Радивилівської районної ради). У програмі: тренінг від громадського активіста Львівщини, керівника  громадської організації «Центр розвитку української культури та самоорганізації» міста Стрий Тараса Плахтія, цікаві проектні пропозиції.

♦Напередодні одного з найбільших християнських свят – Дня Святої Трійці учасники художньої самодіяльності клубу «Надвечір’я» створили невеличке свято пацієнтам стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування. Було організовано для літніх людей святковий концерт, їх пригостили гостинцями.

♦У ніч на 21 червня над Радивилівщиною пронеслася гроза з сильними поривами вітру. У сусідніх містах Броди і Дубно повалено кілька дерев. У Радивилові стихія збитків не завдала. А ось підзамчівська зона була знеструмлена тим, що на електропроводи падали шматки дерев і великі гілляки. Відносити електропостачання вдалося лише до наступної ночі. У селищі Красне, відомому залізничним вузлом, ще вдень унаслідок влучення блискавки у хрест на основному храмі святої княгині Ольги зайнялися речі церковної атрибутики, але вогонь людям швидко вдалося приборкати. У селі Побужани того ж Буського району від удару блискавки загинув 27-річний чоловік, який випасав худобу.

(За матеріалами сайтів РДА, Радивилівської ЦСПШБ та ін.).

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.