Про грошову заставу для кандидата. І не тільки…

Центральна виборча комісія визначила розмір застави для кандидата на посаду міського голови і для виборчого списку кандидатів у депутати міської ради на місцевих виборах об’єднаних територіальних громад 27 березня 2016 року. Про це йдеться в постанові ЦВК №7 від 26.01.2016 «Про розмір грошової застави на перших місцевих виборах 27 березня 2016 року». Згідно з постановою, розмір грошової застави для кандидата на посаду Радивилівського міського голови (Рівненська область) становить 680 грн. Такий же розмір грошової застави (680 грн.) – для виборчого списку кандидатів у депутати Радивилівської міської ради.

smiles-uvaha2На 5-ій позачерговій сесії Радивилівської районної ради сьомого скликання внесено зміни до районного бюджету на 2016 рік і ухвалено звернення районної ради до Верховної Ради України про неприпустимість при прийнятті змін до Конституції України проголосувати за надання особливого статусу Донбасу.

smiles-uvaha2Ми можемо поскаржитися на поліцейських, не виходячи з дому. З 26 січня до кінця березня на Рівненщині триває атестація працівників поліції. Отож-бо надати атестаційним комісіям Національної поліції інформацію про неправомірну поведінку будь-якого співробітника Головного управління Національної поліції в Рівненській області кожен із нас має змогу, заповнивши відповідну форму – посилання ТУТ: https://docs.google.com/forms/d/1xPYbARlTv4ZKgHKqw3H1ndGdhIecwYm0ZhxVyPMWyOM/viewform?c=0&w=1

smiles-uvaha2Вчора неподалік міста Радивилів 69-річний рівнянин, керуючи автомобілем «VOLKSWAGEN JETTA», збив велосипедиста, інформує відділ управління превентивної діяльності ГУНП у Рівненській області. Іномарка рухалася в напрямку села Крупець. 50-річний велосипедист, житель Радивилова, їхав у попутному напрямку. Він отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у травматологічне відділення Радивилівської районної лікарні.

smiles-uvaha2На Рівненщині є 176 музеїв закладів освіти. У Радивилівському районі таких  – 12. Є і музей освіти, який діє в будинку школяра м.Радивилова. Про підсумки огляду музеїв навчальних закладів області йтиме мова 28 січня на обласному семінарі-нараді «Удосконалення форм і засобів туристсько-краєзнавчої роботи у контексті патріотичного виховання дітей та молоді», який відбудеться на базі обласної станції юних туристів.

Радивилів, центр, зима(За повідомленнями ЗМІ). На лицьовій сторінці – фото групи ВИДИВО.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.