Про ірландські традиції – в Радивилові

Сьогодні з самого ранку радіо «FM-Галичина», що добре приймається і в Радивилові, нагадало нам про свято святого Патрика, яке відзначається в Ірландії, бо там його вважають християнським просвітителем, святителем, видатним місіонером та чудотворцем.

Ну, Ірландія від нас далеко, а нам-то яке діло до цього свята? А вся справа в тому, що його якщо й не відзначають повсюдно, то знають про нього в усьому англомовному світі, та й не тільки там. І оскільки ми зорієнтовані на Європу, вивчаємо англійську, то принаймні повинні мати уявлення про деякі аспекти культури європейців.

Отож неспроста сьогодні в Радивилівському професійному ліцеї викладач англійської мови Н.В.Мелих провела захід задля ознайомлення учнів з особливостями відзначення свята святого Патрика в Ірландії.

Під звуки ірландської мелодії учні розповіли присутнім про історію виникнення цього свята і про те, як його святкують зараз. Їх розповідь супроводжувало відео про парад і про те, як і чому фарбують до дня св. Патрика річку у зелений колір. До речі, і в Радивилові на цей захід і учні, і викладачі прийшли в зеленому одязі.

Потім англійською піснею, яку підспівували всі гості, закликали лепрекона – міфічного жителя ірландських лісів, оскільки він є одним із символів цього свята. Роль лепрекона колоритно виконала керівник гуртків С.О.Форемна. Було проведено чимало різноманітних конкурсів, у яких взяли участь як учні, так і викладачі. Вони малювали, співали, були учасниками танцювального флешмобу та лотереї”Хто знайшов чотирилисник?”

Під кінець дійства всіх присутніх почастували солодощами.

Фото: Радивилів.info.

Радивилів, профліцей Радивилів, профліцей, викладачіproflicej-2016-3 proflicej-2016-4 proflicej-2016-5 proflicej-2016-6aproflicej-2016-7

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.