Про коди телефонних операторів України

Не можете запам’ятати всі коди операторів України? Ми допоможемо!

Дійсно, на сьогоднішній день коди операторів представлені в кількості близько 20 штук. У такій великій кількості легко можна заплутатися. Складнощів додають ще й різні ребрендинги, зміни найменувань, поява всіляких коротких номерів. Але короткі номери – це окрема розмова. Цей матеріал присвячений саме номерам операторів зв’язку, а вірніше – трьом цифрам, які ви бачите під час вхідного дзвінка після коду нашої країни +38. Такі номери, безперечно, поширені і в Радивилові та нашому краї.

По суті, дізнатися, який оператор зв’язку у абонента, можна моментально. Але це лише в тому випадку, якщо ви пам’ятаєте напам’ять їх коди. Зрозуміло, що найбільші компанії, що надають послуги мобільного зв’язку, завжди на слуху, вам часто телефонують з їх номерів. Ви напевно вже вивчили напам’ять заповітні 3 цифри, що ідентифікують найпопулярніших операторів. Проте ще раз переглянути їх і оновити в пам’яті ніколи не буде зайвим.

Представлена ​​нижче інформація дозволить вам добре орієнтуватися серед номерів операторів зв’язку. Крім того, знання нижче наведених кодів дозволить вам швидко відрізнити дзвінок з міського номера від дзвінка з мобільного. Погодьтеся, це теж важливо. Адже в житті бувають усілякі ситуації. Подібна інформація буде корисна і в тому випадку, якщо ви плануєте проводити всілякі СМС-розсилки, промо-акції, рекламні кампанії і т.д.

Коди мобільних операторів України, які використовуються на сьогоднішній день

Є серед них і такі, які раніше були у використанні одних операторів, а тепер представляють інші. Причини цього бувають різні, але результат завжди один – чергові непотрібні три цифри, які доводиться запам’ятовувати і відкладати на поличці у своїй пам’яті.

Коди оператора МТС, які використовуються для номерів телефонів цієї компанії:

050 (повна версія +38050 або +38 050)

Коди оператора мобільного зв’язку МТС-УкраїнаБіл отриманий досить давно, під час найперших кроків стільникового зв’язку на просторах нашої країни. Тоді це був ще UMC, але тепер код використовується для номерів МТС (якщо пам’ятаєте, UMC був чи то поглинений, чи куплений компанією МТС і тепер виступає під брендом «МТС-Україна»). Зараз використовується переважно для тих номерів телефонів МТС, які підключаються з укладенням договору.

066 (повна версія +38066 або +38 066)

Свого часу використовувався для номерів «Джинс», він же Jeens. Цей бренд був створений тоді ще компанією UMC як молодіжний оператор. Використовувався переважно для охоплення молодої аудиторії і просування саме в цьому віковому сегменті. Зараз номери з таким кодом теж належать оператору МТС-Україна і для нових підключень не використовуються.

095 (повна версія +38095 або +38 095)

Також на сьогоднішній день являє собою номер МТС. Вводився після 066, використовувався як для підключень абонентів «Джинс», так і UMC (причому номери Jeens після цього коду мали цифру 7 або 9). Тепер же не треба ламати голову над тим, який оператор зв’язку використовує цей код, і запам’ятовувати ще і четверту цифру. Всі вони належать МТС-Україна. Зараз активно використовується для нових підключень.

099 (повна версія +38099 або +38 099)

Тут ще цікавіше. Цей код міг свого часу представляти відразу трьох операторів зв’язку: UMC, Джинс або Екотел (було таке відгалуження у UMC, після коду 099 йшла цифра 1 або 6). Тепер же не треба думати, який оператор зв’язку з цим кодом у абонента. Власник для всіх один – МТС. Зараз цей номерний ресурс також спостерігається у нових стартових пакетів.

Коди оператора Київстар для вихідних або вхідних дзвінків

039 (повний варіант +38039 або +38 039)

Ні, ви не помилилися. Цей код дійсно використовується для номерів Київстар. Не безпосередньо, звичайно, але використовується. Якщо бути точним, то такий код використовується для номерів Голден Телефом. Ця компанія не так давно стала одним з відгалужень Київстару (займається фіксованим зв’язком).

067 (повний варіант +38067 або +38 067)

Це найперший і найголовніший код, який використовують номери Київстару. Саме з таким номерним ресурсом компанія робила свої перші кроки на зорі розвитку стільникового зв’язку. Зараз такий код використовується тільки для нових підключень абонентів з укладенням договору.

068 (повний варіант +38068 або +38 068)

Код оператора Білайн (вірніше, вже колишнього оператора). Beeline-Україна ( «Українські радіосистеми», вони ж УРС) не так давно був приєднаний до компанії Київстар і тепер цей номерний ресурс належить їй же. Для нових підключень не використовується.

096 (повний варіант +38096 або +38 096)

Черговий код оператора Київстар. Втім, ці цифри можна зустріти і на номерах Діджус. Важко сказати, що буває частіше. Але те, що коди Діджус теж мають такі цифри – факт.

097 (повний варіант +38097 або +38 097)

З цим кодом починав просування оператор Діджус, який був виведений на ринок компанією Київстар. Він, як і Джинс, створювався як молодіжний бренд. У принципі, ця тенденція дотримується і по сьогоднішній день. Є зараз і номери Київстар з такими цифрами.

098 (повний варіант +38098 або +38 098)

Чимось нагадує 099. Також міг одночасно представляти відразу трьох операторів: Діджус, Київстар та Мобілич. Але зараз це або номери Діджус, або Київстар (втім, нові стартові пакети, які раніше були білайнівському, активно використовують саме цей код).

Код операторів Лайф, Інтертелеком, Піплнет, Утел і всіх інших

063 (з кодом країни +38063 або +38 063)

Код оператора Лайф, він же life :). Свій розвиток цей оператор мобільного зв’язку починав саме з цих цифр. Потім же номерного ресурсу стало замало і з’явився наступний за списком.

093 (з кодом країни +38093 або +38 093)

Використовується для номерів Лайф. Як і попередній, зараз активно використовується для нових підключень. Але частіше зустрічаються стартові пакети (нові) саме з цими трьома цифрами на початку.

073 (з кодом країни +38073 або +38 073)

Цей код зовсім недавно отриманий оператором Лайф, але вже активно використовується для нових включень.

091 (з кодом країни +38091 або +38 091)

Оператор зв’язку Трімоб (3моб)! (Раніше Утел або Ютел, U’tel – кому як зручно). Черговий приклад диференціації компанії. Створено Укртелекомом і належить йому ж донині. Використовується найбільшим оператором фіксованого зв’язку України для нових підключень, для  мобільного інтернету.

092 (з кодом країни +38092 або +38 092)

Це код Піплнет (PeopleNet) – колись головного конкурента Утелу.

094 (з кодом країни +38094 або +38 094)

Використовується компанією Інтертелеком – ще одним провайдером мобільного інтернету, а також оператором фіксованого зв’язку.

070, 080, 090 (з кодом країни +38070, +38080, +38090 або +38 070, +38 080, +38 090)

А ці коди конкретно ні до одного оператора не прив’язані. Вони можуть використовуватися різними компаніями (як правило, за досить солідну суму) в різних цілях: як хороших, так і поганих. Якщо ви плануєте дзвонити на номери, які починаються одним із зазначених кодів, то спочатку дізнайтеся, хто ж використовує цей номер. Нерідко буває, що вони застосовуються для різних фінансових махінацій

https://minfin.com.ua/telecom/kody-operatorov-mobilnoy-i-fiksirovannoy-svyazi-ukrainy

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.