Про козаків, чудотворний образ і навчання в США…

Голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик десять днів на запрошення американців вивчатиме досвід місцевого самоврядування в одному з невеликих міст США. Своїми враженнями він пообіцяв після повернення поділитися з журналістами Радивилова.

♦На Рівненщину зі Свято-Введенського чоловічого монастиря Києва привезена чудотворна ікона Пресвятої Богородиці “Призри на смирення”.  З 6 червня чудотворний образ здійснює свій маршрут парафіями Рівненсько-Острозької єпархії УПЦ. У четвер, 9 червня, на свято Вознесіння Господнього, ікону привезуть у Радивилів.

♦Традиційно пам’ять козаків і селян – учасників Берестецької битви 1651 року вшановують у дев’яту п’ятницю після Великодня. Цьогоріч така п’ятниця припадає на 1 липня; Дні пам’яті козаків будуть проведені на території Національного історико-меморіального заповідника в селі Пляшева Радивилівського району 1 – 3 липня. Як завжди, головні урочистості відбудуться в неділю, 3 липня. Про програму заходів буде повідомлено пізніше.

Радивилів♦У Козинському відділенні територіального центру соціального обслуговування проведено вручення сертифікатів випускникам «університету третього віку». З вітальними словами виступили голова районної ради Володимир Кондик, голова райдержадміністрації Олег Ващук. Випускниками стали 12 людей похилого віку. Лекції їм читали 3 викладачі – з філософії, домогосподарства, здорового способу життя. Своїми талантами обдарували учасників свята вчителі та учні Козинської дитячої школи мистецтв.

♦З 1 по 15 червня в Радивилівській центральній районній бібліотеці діє фотодокументальна виставка  інформаційно- просвітницького проекту Українського інституту національної пам’яті «Спротив геноциду» – з метою ознайомлення громадськості із історичною правдою про Голодомор 1932-1933 років в Україні, вшанування пам’яті жертв геноциду та з метою національно-патріотичного виховання молоді.

♦Радивилівська школярка Катя Гузінська в Івано-Франківську, в парку імені Т.Шевченка, знялася у фотосесії для видання “VOGUE”, про що вона інформує (публікуючи деякі фото) на своїй сторінці у Фейсбуці.

♦У Радивилові побували представники китайських інвесторів, які цікавилися можливостями використати виробничі приміщення колишнього фурнітурного заводу для відкриття лакофарбового виробництва.

Фото: “ВИДИВО”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.