Про мавок радивилівської художниці

Львівська письменниця Дара Корній, яка в ці дні бере участь у Львівському Форумі видавців, написала на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Трішки позитиву Вам у стрічку, на фоні того негативу, яким останні дні просто залито стрічку новин.

Влітку мала приємністю побувати в містечку Радивилів на книжковому святі, на запрошення великого друга усієї сучасної літератури пані Марії Браславець♥️. Там познайомилася з чарівною художницею Оксаною Петровською. Вона мені подарувала портрет лісової мавки і сказала, що давно чекала на таку книжку, як моя. Чарівні істоти українського міфу. Я втішилася, бо знайшла ще одне набайдуже серденько, яке цікавиться своїм, рідним.

Пару днів тому ця прекрасна художниця надіслала мені фотографії мавок, які вона малює по моїй книжці. Пані Оксана дозволила мені показати для Вас те, що сотворила її фантазія. Художниця зізналася, що в її доробку вже відтворених по книжці аж 18 мавок. Лишилося десять 😉 Я знаю, що чарівні ручки і багата уява пані Оксани зможуть відтворити їх усіх. Тішуся, як мала дитина.

Люди – ви чарівне диво, якщо вмієте робите той світ кращим. Пані Оксаночко, ви мене просто “заставляєте” братися ще за один проект, присвячений лишень Мавкам. Господи, нехай доба має 48 годин”.
Оксана Петровська, Радивилів

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.