Про працевлаштування, фестиваль і змагання ліцеїстів

У січні – серпні 2016 року в Рівненській області працевлаштовано 21,2 тис. осіб (у порівняння з відповідним періодом 2015 року цей показник зріс на 10,9 %). За направленням державної служби зайнятості у січні-серпні працевлаштовано майже 7,7 тис. осіб з числа зареєстрованих безробітних, крім того 12,7 тис. осіб з числа інших категорій громадян (осіб, які навчаються, бажають змінити роботу, пенсіонерів та ін.). 5,5 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 24,6 тис. вакансій. Найвищий рівень укомплектування вакансій спостерігався у Гощанському (96,3%), Володимирецькому (95,8%), Радивилівському (93,5%) та Млинівському (92%) районах.

Творчі колективи з Радивилівського району взяли участь у Дні міста рівненських енергетиків-атомників – Вараш Володимирецького району “Барви Надстир’я”, де проводився обласний фестиваль народної творчості, і в святі «… І творчістю хата багата!» у місті Березному.

Радивилів, професійний ліцей, футболістиТиждень фізичної культури пройшов у професійному ліцеї міста Радивилова. Організували фотоконкурс «Молодь обирає здоровий спосіб життя». У штовханні гирі вагою 16 кг найсильнішими стали учні Джурило Володимир і Наконечний Олександр. Змагання серед дівчат включали стрибки на скакалці, дартс, штрафні кидки, стрибок у довжину, качання пресу за 1 хв. (для капітанів), боулінг і спортивну вікторину. Змагання серед юнаків пройшли з таких справ: підтягування на перекладині, дартс, штрафні кидки, пенальті на влучність, стрибок у довжину, кульову стрільбу (для капітанів), спортивну вікторину. Найзахоплюючішим днем тижня, як інформує сайт ліцею, був четвер, адже весь навчальний заклад зміг поспостерігати за фізичною підготовкою не лише учнів, але й працівників закладу. На стадіоні профліцею відбулася товариська зустріч з міні-футболу між збірною працівників та збірною учнів. Основний час гри закінчився з рахунком 5:5. За команду учнів голи забивали Фаринович Олег (1), Налєво Назар (1) , Гуменюк Володимир (1), Камінський Вадим (2), за команду працівників голами відзначились  Онук С.М.(2), Маркович Ю.А.(1), Налєво П.О.(2). У післяматчевих пенальті перемогу здобули учнів – з рахунком 3:2. Знімки можна переглянути за цим посиланням: http://www.profrad.org.ua/?p=1883

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.