Про Радивилів і Радивилівщину дивіться відео на Ютубі – YouTube

Інтернет відкрив широкі можливості в обміні інформацією. І ось уже про Радивилів і Радивилівський район можна дізнатися не тільки з текстових публікацій Інтернет-видань, серед яких нині найпомітніше місце посідає «Радивилів.info», а і з численних фотознімків на різних соціальних ресурсах і навіть із відеосюжетів на популярному відеохостингу YouTube (Ютуб).

Свої відеоматеріали публікують радивилівці, студент Київського Національного  університету театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого Арсеній Бортник, Павло Бабич, Сергій Гуща, Сергій Цибульський, Степан Мелих, Вадим Салійчук та інші. Останнім часом з’явилися відеопредставлення навчальних закладів Радивилівщини – радивилівських НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія» і «Загальноосвітня школа №2 – ліцей» імені П.Стрижака, а також Радивилівського професійного ліцею.

Ці сюжети наочно демонструють здобутки учнівсько-педагогічних колективів, керівників навчальних закладів. Пропонуємо читачам нашого видання зайти в Ютуб і познайомитися з новими відеоматеріалами.

 

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.