Про ремонт доріг на півдні Рівненщини

На Рівненщині у 2021 та 2022 роках на ремонт доріг міжнародного та місцевого значень планують витратити понад десять мільярдів гривень. Така сума виходить, якщо додати усі наявні станом на кінець вересня пропозиції у тендерних закупівлях, які оголосила Служба автодоріг.

Найбільшою сумою, вказаною на порталі, є сума поточного середнього ремонту траси Київ – Ковель – Ягодин, яку в народі називають “Варшавка”. За ремонт близько 110 кілометрів Служба доріг була готова платити майже 1,9 млрд грн. Під час торгів потенційний переможець знизив вартість цих робіт на майже 50 млн, це ТзОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”.

Ще один об’єкт, де вартість тендеру перевищує мільярд гривень, є дорога Т-03-03 Луцьк – Радомишль – Демидівка – Дубно, там визначили два відрізки загальною протяжністю майже 50 кілометрів.

900 млн грн передбачено на поточний середній ремонт дороги Т-0302 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин із виїздом до траси Київ – Чоп, у Рівненській області визначили ділянку в майже 30 кілометрів. До 25 жовтня чекають заявок від учасників торгів.

Понад 833 млн грн зазначено у документації на поточний середній ремонт дороги Рівне – Здолбунів – Мізоч – Дубно, там визначено дві ділянки загальною протяжністю 35 кілометрів. До 18 жовтня Служба доріг чекає пропозицій на участь в аукціоні.

Пропозицію в 440 млн грн виставили за поточний середній ремонт дороги Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни, йдеться про ділянку в 17 кілометрів за Млиновом у бік Берестечка. Охочі позмагатись за лот подають заявки до 18 жовтня.

У 400 млн оцінено поточний середній ремонт дороги тієї самої дороги державного значення Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни, тут йдеться про ділянку протяжністю в 28 кілометрів між Млиновом і Рівним. У липні із переможцем – ТОВ “ПБС” – підписали договір, наразі чекають ордер-дозвіл на початок робіт. Підрядник під час аукціону знизив вартість робіт до 393,6 млн.

освітлення автотраси

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.