Про ювілей церкви та заплановані заходи

29 вересня сповнюється 20 років з часу освячення новозбудованої церкви Різдва Пресвятої Богородиці в місті Радивилові. Освячення провів Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. У Богослужінні брали участь керівники єпархій: Рівненської і Острозької – Серафим, Житомирської і Овруцької – Ізяслав, Тернопільської і Кременецької – Іов, священики місцевих парафій. У святі взяли участь народні депутати України Василь Червоній, Микола Поровський, Олександр Ігнатенко, керівники району і міста. Церковна громада була створена в травні 1991 року. Докладніше про історію цього храму читайте тут: http://www.radyvyliv.info/i-postala-v-radivilovi-cerkva-rizdva-bogorodici.html

Радивилівsmiles-uvahaСеред переможців всеукраїнської мистецької акції «Мій Шевченко»-2016 виявилася учениця Радивилівського НВК «Школа №1 – гімназія» Левценюк Карина, яка здобула 2 місце в номінації «Читці-декламатори». На нагородження вона не так давно була запрошена в Національний музей Тараса Шевченка у Києві.

smiles-uvahaУ четвер, 29 вересня, в Радивилівському міському центрі культури, дозвілля та мистецтв (кінотеатр) відбудеться тематичний захід «Осіннє золото в природі – щедре золото в душі», присвячений Міжнародному Дню людей похилого віку, Дню ветерана. Організатори запрошують усіх бажаючих. Початок о 12 годині.

smiles-uvaha14 жовтня (п’ятниця) в Радивилівському районному будинку культури відбудеться благодійна концертна програма «Ліги сміху» за участю 2 команд. Вартість квитка – 80 грн. Як інформує сайт РДА, кошти спрямовуватимуться на лікування поранених в АТО.

smiles-uvahaМайже на 7 відсотків зросла цього року захворюваність на гострі кишкові інфекції на Рівненщині – за зазначений період зафіксували майже 114 випадків на 100 тисяч населення. Високий рівень подібних захворювань у Рівному та Радивилівському районі.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.