Проблеми на шляху Дубно – Радивилів

Оперативна нарада в Рівненській ОДА відбулася на підвищених тонах. Керівництво поліції області висловило чимало нарікань до роботи вітчизняних шляховиків. На їх думку, вони повинні ретельніше очищати дорогу від негоди та боротися з ожеледицею.

освітлення автотраси«Раніше доповідали, що є 95 відсотків готової техніки, а це – 8 машин, які можуть одночасно розчищати сніг та посипати дорогу. Як тільки береться мороз мінус 1 градус, то на дорозі Дубно – Радивилів, яку обслуговує Дубенська ДЕД, слизько і найбільший відсоток аварій у Рівненській області. Звичайно, вони не справляються, адже виїжджає лише одна машина боротися з снігом та ожеледицею. Наші працівники телефонують до чергового. Він запевняє, що на даному відрізку дороги працює відповідна кількість машин. Приїжджаємо – немає нікого», – сказав начальник Дорожньої поліції Рівненщини Олександр Семенюк.

За його словами, вони могли б допомогти, ставлячи на певних пороблених відтинках дороги патрульних, але шляховики не інформують їх, що не справляються із своєю роботою та не просять допомоги.

Начальник служби автомобільних доріг Рівненщини Юрій Проник не згоден із позицією силових структур, але й визнав, що в деякій мірі у них є проблеми через брак фінансування:

«Хочу звернути вашу увагу, що Львівська область, на відміну від Рівненської, отримує в 140 разів більше фінансування. Вони мають змогу навіть мити дорогу шампунем. У нас такої можливості нема. Асфальтує там міжнародна компанія, яка виграла тендер за рахунок Світового банку. Але вперше за останні роки ми забезпечені повністю сіллю, піском та дизпаливом». Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.