Програми Дня міста і Дня захисту дітей

Уже кілька днів плакат у Радивилів.info нагадує, що 28 травня відзначатиметься День Радивилова – з нагоди 452-ї річниці від першої письмової згадки про місто. Програма цього свята розпочнеться спортивними змаганнями в парку імені Т.Шевченка (ігри орієнтовно триватимуть з 10 до 12 години). Передбачена розважальна програма для дітей і в центрі міста – з 17 години.

radyvyliv_vydyvo-7Цього року з Днем міста збігаються вручення документів про середню освіту випускникам обох радивилівських навчально-виховних комплексів – школи-гімназії і школи-ліцею та традиційні випускні вечори. З цим і пов’язано включення до програми Дня міста – параду випускників (початок о 19 годині). На цю ж годину намічене урочисте відкриття свята на площі Незалежності.

До речі, церемонія вручення випускникам документів про освіту пройде в районному будинку культури: для школи №2 – ліціею – з 14 год. 30 хв., для школи №1 – гімназії – з 16 год. 30 хв.

А ввечері всіх чекатиме концертна програма з участю як аматорських колективів Радивилова, так і запрошених професійних артистів, – гості вийдуть на сцену майдану Незалежності близько 22 години. О 22:30 буде проведено святковий феєрверк.

А 1 червня відзначатиметься Міжнародний день захисту дітей. У програмі заходів: районний дитячий конкурс естрадної пісні «Юна зірка» (приміщення районного будинку культури, поч.. о 13 год.); дитячий костюмований парад “метеликів” (від районного будинку культури до площі Незалежності, поч. о 15 год.); дитячий флешмоб; після цього – з 15 год. 30 хв. – урочисте відкриття та нагородження дітей – переможців всеукраїнських конкурсів, концертна програма.

Під час заходів, присвячених Дню захисту дітей, буде проходити благодійна акція «Не залишайся байдужим» зі збору іграшок для дітей, які перебувають на лікуванні у медичних закладах області, діятиме фотовиставка «Діти нашими очима», проводитиметься майстер-клас з виготовлення паперових метеликів. На 18 год. намічено показ мультфільму для дітей (Радивилівський міський центр культури, дозвілля і мистецтв).

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Травень 26, 2016

    […] про освіту випускникам 11-х класів. У цей день відзначатиметься День Радивилова (див. програму свята). А вручення документів […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.