Прокуратура звертається з проханням повідомляти…

Триває на постійному контролі Дубенської місцевої прокуратури діяльність правоохоронних органів, спрямована на виявлення та припинення протиправної діяльності так званих реабілітаційних центрів, у яких замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності хворі зазнають нелюдського поводження.

Діяльність таких закладів в Україні є невикоріненою. Наявні непоодинокі випадки жорстокого поводження з людьми, порушення їхніх прав та міжнародних стандартів.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу всіх небайдужих громадян, що в разі наявності інформації про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах, установах соціального захисту, інших місцях несвободи Рівненської області потрібно повідомляти про такі протиправні дії правоохоронні органи, зокрема органи прокуратури.

Повідомлення про факти порушень конституційних прав громадян приймаються у Дубенській місцевій прокуратурі за телефоном цілодобової «гарячої лінії» –  (03656) 4-34-34 та на електронну адресу dubno@pro.gov.ua.

У разі надходження подібних повідомлень будуть організовані перевірки та, за наявності підстав, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав громадян.

Керівник місцевої прокуратури  В. Мартинюк. (З пошти РАДИВИЛІВ.info).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.