Прокурори зустрілися зі школярами

Прокурором Дубенської місцевої прокуратури Шарун Вітою Володимирівною спільно з інспектором сектору превенції Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області Вжос Мирославою Михайлівною 09.04.2019 здійснено візит до навчальних закладів Дубенського району – Тараканівського ліцею та Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, з метою знайомства школярів 7-11 класів з діяльністю органів прокуратури.

Прокурор Дубенської місцевої прокуратури у рамках лекцій з питань правознавства ознайомила дітей з діяльністю прокуратури, розповіла про її роль у житті держави та людини, а також про права та обов’язки неповнолітніх з урахуванням міжнародних норм. Також учні мали змогу дізнатися про види відповідальності та наслідки притягнення за порушення законів.

Окрім того, інспектором сектору превенції Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області детально висвітлено тему: «Булінгу СТОП!».

Спілкування проходило у вигляді діалогу. Особливу цікавість у дітей викликала розповідь про кримінальну відповідальність, покарання, що передбачене статтями Кримінального кодексу за ті чи інші злочини.

Педагоги навчально-виховних закладів та учні подякували працівникам прокуратури за цікаве і корисне спілкування.

Подібні зустрічі із школярами та працівниками прокуратури проводитимуться і в подальшому. Їх мета – підтримка у вихованні підростаючого покоління та профілактика правопорушень серед підлітків. Про це Радивилів.info поінформував керівник Дубенської місцевої прокуратури  В.Мартинюк.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.