Прощання з Радивилівським профліцеєм. Фоторепортаж

Дві сотні випускників Радивилівського професійного ліцею попрощалися 26 червня зі своїм навчальним закладом. Здобувши необхідні для суспільства спеціальності, вони вирушають у доросле самостійне життя. Чотирнадцять випускників закінчили навчання з відмінними результатами і заслужили право на дипломи з відзнакою.

На жаль, у святковий день вручення дипломів не відбулося – їх не встигли виготовити «десь там нагорі». Пообіцяли, що документи віддадуть до 10 липня, хоча учні відраховуються з профліцею з 30 червня (у зв’язку з його закінченням).

Однак міністерські неув’язки ніскільки не позначилися на атмосфері свята. Випускникам дарували пісні їх товариші, звучали напутні слова батьків і викладачів, щирі слова вдячності юнаків та дівчат своїм наставникам, слова вдячності від дирекції – батькам. Зворушливо сприймався прощальний вальс ансамблю випускників.

Дехто з ліцеїстів продовжить навчання у вищих навчальних закладах, але більшість із них прийде в трудові колективи, спробує знайти застосування своїм знанням і здібностях у різних суспільно корисних сферах. Нехай вам усміхається удача, шановні випускники!

Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей Радивилів, професійний ліцей

Фоторепортаж Володимира Ящука.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Fedun Iruna сказав:

    Zhuttj prekrasne,bez symnivy

  2. Fedun Iruna сказав:

    vse prekrasno–ze zhuttj

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.