Провели таборування з підлітками

Радивилівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і службою у справах дітей райдержадміністрації, за підтримки Радивилівської районної державної адміністрації та районної ради, проведено дводенне таборування в рамках акції «Молодь обирає здоров’я».

П’ятнадцять підлітків мали змогу взяти участь у тренінгу «Здоровим бути здорово», який провела головний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Надорожна. Хлопці проявили свою згуртованість та лідерські здібності під час проведення гри «Пошук скарбу». Цікавими і змістовними були зустрічі з представниками бюро правової допомоги та військомату, де Марія Поволоцька провела бесіду «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», а Олег Плевако розповів підліткам про військовий обов’язок, строкову та контрактну службу, події у зоні АТО.

Наступний день з учасниками таборування провели страйкболісти команди “Ш.Т.У.Г.” (Радивилів), які ознайомили хлопців із видами зброї та підготували програму занять зі стрільби.
Протягом двох днів кожний із підлітків проявив свої спортивні здібності, винахідливість, знання, за які вони відзначенні грамотами та подарунками.

taboruvannja taboruvannja-2

Зі сторінки Радивилівської РДА у Фейсбуці.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.