Проявімо себе в соціальній рекламі

конкурсФестиваль соціальної реклами, шановні радивилівці, задуманий і для вас та зорієнтовний і на ваші здібності. Він має на меті створити  належні умови для формування основ здорового способу життя, протидії поширенню шкідливих звичок серед дітей та молоді, прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до рідного краю, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної  цілісності  та недоторканності.

Учасником фестивалю може бути будь-яка фізична чи юридична  особа одноосібно або в колективі авторів.

Творчі роботи приймаються на фестиваль за такими номінаціями:

  • соціальний плакат (малюнок, комікс). Робота повинна бути виконана у форматі А3 з зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (колективу авторів) із зворотної сторони зображення, робота має супроводжуватись гаслом чи іншим авторським текстом;
  • відеоролик (тривалістю не більше 60 секунд): надається на CD/DVD диску або надсилається на ел.адресу kayuchko_1985@ukr.net з позначкою «Фестиваль соціальної реклами», кожний ролик надається на окремному носію з текстовим описом сценарію; з початку відеоролика має бути назва фестивалю, назва конкурсної роботи.

Заявки на участь та роботи приймаються до 5 травня 2015 року включно – регіональний етап, обласний етап  триватиме з 20 травня по 15 червня 2015 року.

Переможці фестивалю нагороджуються дипломами, а також цінними призами.

Положення про проведення Фестивалю  – https://www.facebook.com/groups/molsport.rv/

Детальніше за інформацією звертайтесь за тел. 4-37-43, моб. тел.. 0631800017.

Наталія Каючко, м. Радивилів, РДА. ( З пошти Радивилів.info).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.